نماشویی مکانیزه | mechanized facade cleaning

نماشویی مکانیزه

نمای بیرونی ساختمان ها در شهر های بزرگ مستعد انواع آلودگی ها می باشند که وجود این آلاینده ها بر نمای ساختمان جلوه بصری آن را مختل می نماید. از آنجا که زیبایی ظاهری ساختمان تاثیر مستقیمی بر زیبایی فضاهای شهری دارد لزوم نظافت نمای ساختمان ها محسوس می گردد. راهکار شرکت خدماتی نظافتی انجام شستشوی نمای ساختمان می باشد که این عملیات توسط تیم زبده خدماتی این شرکت با بهره گیری از دستگاه نماشوی مکانیزه قابل اجرا می باشد. 


انواع آلودگی

انواع آلاینده های زیست محیطی همچون آلودگی های ناشی از تغییرات آب و هوایی، فضولات پرندگان، غبارات ناشی از سوخت های فسیلی، بر سطح نما لایه های سختی را به وجود می آورد که رفته رفته منجر به تغییر رنگ پوشش نما خواه از جنس سنگ باشد یا شیشه می شود. این آلودگی ها زیبایی ظاهری نما را مختل می نماید. 


بخش های اصلی دستگاه نماشوی مکانیزه 

شرکت خدماتی نظافتی با بهره گیری از دستگاه شستشوی نمای مکانیزه فرآیند شستشوی را مستقیم از سطح زمین به انجام می رساند. دستگاه نماشوی مکانیزه متشکل از سه بخش اصلی سامانه فیلتراسیون، لنس های قابل تنظیم تلسکوپی، برس های ارگونومیک می باشد. 


عملکرد دستگاه نماشوی 

سیستم فیلتراسیون دستگاه نماشوی امکان تصفیه کامل آب را فراهم می آورد که با جداسازی املاح، آبی خالص را ایجاد می نماید. در صورت استفاده از این آب در فرآیند شستشوی، سطح نما برای مدت زمان طولانی تری پاکیزه باقی می ماند. کاربر با تنظیم لنس تلسکوپی دستگاه قدرت مانور بالایی در عملیات نماشویی دارد از این رو حتی با  چندین ساعت کار نیز کمترین احساس خستگی را خواهد داشت. بخش دیگر دستگاه برس می باشد که نقش مهمی را بازده عملیاتی دستگاه نماشوی ایفا می نماید. این برس ها از الیاف مقاوم ساخته شده اند و هیچ گونه خراشی بر سطح نما به وجود نمی آورند. به کمک برس دستگاه سخت ترین آلودگی ها از نمای ساختمان قابل حذف می باشند و در نهایت نمای ساختمان کاملا پاکیزه شده و به حالت اولیه خود باز می گردد. 
درخواست اطلاعات

گالری تصاویر