جاروبرقی | Industrial Vacuum Cleaner portable S3000NT

جاروبرقی S3000

مکنده صنعتی پرتابل Ds3000NT با توان نسبتا بالای 4کیلو وات و از نوع برقی می باشد و با توجه به اندازه و توان آن می توان برای نظافت های صنعتی و سنگین است.با توجه به نوع طراحی دستگاه از شکل ظاهری تا محل قرارگیری موتور و پمپ مکش و مخزن باعث ایجاد کارایی بالا و مناسب از این دستگاه می شود. این جاروبرقی صنعتی پرتابل با ایجاد خلا مکش مناسب برای نظافت جمع آوری جامدات و مایعات با سرعت بالا را در مکان های صنعتی فراهم می نماید. این دستگاه با داشتن فیلترهای مناسب در برابر گرد و غبار  و چرخ های مقاوم در برابر ضربه و حرکت در محیط های صنعتی را بسیار آسان کرده و کارایی بسیار بالایی را این دستگاه دارد.

در این نوع جاروبرقی تمامی اجزای موتور و ... بر روی یک شاسی قرار دارد. جنس بدنه این دستگاه پرتابل بنا به نوع محل استفاده فرق دارد و مثلا در فضاهاییی مانند صنایع غذایی می بایست حتما از نوع استیل باشد.


اجزای دستگاه

دستگاه دارای پمپ و سیستم فیلتراسیون است که هر یک از مواد اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده اند.

 

مکش

پمپ دستگاه های جاروبرقی یکی از مهمترین بخش های این دستگاه صنعتی می باشد. این دستگاه با دارا بودن پمپ از نوع Side Channel ، قدرت خلا کنندگی 30درصد و سرعت مکش 300 متر مکعب در ساعت می تواند مواد جامد و مایع را در محیط های صنعتی و کارخانه ها به راحتی به مخزن هدایت نماید و کف زمین را پاکیزه نماید.


فیلتر

از بخش های ویژه و مهم دستگاه جاروبرقی صنعتی پرتابل DS3000NT فیلتراسیون این دستگاه می باشد. زیرا این دستگاه ها تنها زمانی دارای کارایی و بازده مناسبی خواهند بود که دارای سیستم فیلتراسیون مناسبی و قدرتمندی داشته باشد. در غیر اینصورت گرد و غبار دوباره به محیط باز می گردد. این جاروبرقی صنعتی دارای دو فیلتر می باشد که فیلتر اول به دفعات و به صورت مصرفی تمیز می گردد. باید به این نکته توجه داشت که تمیز کردن فیلتر دستگاه جاروبرقی باعث بالا رفتن کارایی آن می شود. فیلترهای پاکتی مناسب برای این نوع از جاروبرقی ها می باشد. زیرا دارای مقاومت بالایی در برابر جریان هوا و مکش پمپ را دارد.


مخزن

ظرفیت مخزن جاروبرقی پرتابل DS3000NT 100 متر مکعب می باشد که دارای دهانه مکش با قطر 70 میلی لیتر می باشد. قطر پیشنهادی برای لوله خرطومی 50 میلی لیتر می بشاد. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر