جاروبرقی آب و خاک | Vacuum Cleaner DG100

جاروبرقی آب و خاک DG100

جاروبرقی DG100  یکی از بهترین مدل های جارو برقی صنعتی می باشد که با توجه به ابعاد کوچک آن و مشخصه های منحصر بفرد این دستگاه را در رده جاروبرقی های سنگین در رده بالا با امکانات بسیار بالا قرار داده است.

 

 

اجزای دستگاه

دستگاه دارای پمپ و سیستم فیلتراسیون است که هر یک از مواد اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده اند.


مکش

این جارو برقی دارای پمپ جاروبرقی آب و خاک قدرتمند سایدچنل می باشد که با توجه به قدرت بالای پمپ مکش بسیار بالایی را ایجاد و برای کارهای سخت و سنگین مناسب می سازد. به همین دلیل می توان از این دستگاه برای جمع آوری مواد با حجم زیاد استفاده کرد. جاروبرقی آب و خاک این دستگاه با قط دهنه 80 میلیمتر و سرعت مکش 750 متر مکعب بر ساعت دارای عملکرد و بازدهی بسیار مناسبی برای انجام عملیات صنعتی می باشد. مکش مواد بر اثر جریان هوا صورت می گیرد. به همین دلیل بر روی جارو دریچه ای قرار گرفته است که در صورتیکه مسیر جریان هوا به وسیله مواد گرفته شد دریچه باز شود و جریان هوا انجام گیرد.فیلتر

نوع فیلتر این دستگاه از نوع ستاره ای به مساحت 49000 سانتی متر مربع می بااشد. فیلتر این دستگاه بسیار قدرتمند بوده و از موتور و پمپ دستگاه به خوبی مراقبت می نماید. همچنین این دستگاه به علت دارا بودن فیلتر دیفیوز از میزان صدای دستگاه می کاهد و صدای کمتری را بیرون می دهد.


مخزن

مخززن این جارو برقی صنعتی دارای گنجایش 100 لیتر می باشد که می توان مواد سنگین و حجیم را در خود جا دهد. همچنین مخزن دستگاه با داشتن چرخ هایی که در زیر آن تعبیه شده، بسیار راحت از بدنه اصلی جدا شده و با سهولت می توان مواد را در محل مورد نظر می توان تخلیه نمود.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر