فرش و موکت شوی Nikita | carpet cleaner machine nikita

فرش و موکت شوی Nikita

دستگاه مبل شو و فرشو شوی Nikita  یکی از دستگاه های پیشرفته و با امکانات بالا می باشد.که با دارا بودن یک کموتور قوی 850 واتی می تواند تا 1000 متر مربع فرش را در یک ساعت شستشو نماید. با توجه به قدرت بالای دستگاه و شستشو به میزان بالا می توان ازین دستگاه در محیط های با وسعت بالا استفاده نمود.

سیستم شستشوی مبل شو و فرش شوی Nikita به این صورت می باشد که مواد شوینده از طریق نازل های مخصوص که بر رو دستگاه نصب شده است بر روی محل آلوده پاشیده می شود و توسط دو برس رولی که خلاف هم حرکت می کند شسته و پس از آبکشی به وسیله مکنده آب آلوده و کف جمع اوری شده و خشک می گردد.

یکی از قابلیت های ویژه  این دستگاه موتور مکنده سه مرحله ای می باشد که مبل و موکت را پس از شستشو به صورت کامل خشک می نماید. از قابلیت های ویژه این موکت شوی با توجه به نوع فرش مورد نظر قابل تنظیم می باشد.



ویژگی های دستگاه مبل شو و فرش شوی Nikita 

در ادامه به چندین مورد از ویژگی های مهم این دستگاه اشاره می نماییم.


سامانه پاشش

فرش شو و موکت شوی Nikita ساخته شده توسط برند معتبر ایتالیایی Santoemma که دارای دوبرس قدرتمند 100 واتی می باشد.روش شستشو به وسیله  این دستگاه به این صورت می باشد که برس زنی و آبکشی با یکبار حرکت بر روی سطح مورد نظر انجام می گیرد. سرعت چرخش برس ها در این موکت شوی 840 دور بر دقیقه می باشد که می تواند عملیات شستشو را در مدت یک ساعت به میزان 1000 متر مربع انجام دهد. با توجه به اینکه عملیات شستشوی موکت و فرش بسیار حساس و دقیق می باشد استفاده از موکت شوها با برندهای معتبر بسیار مهم می باشد تا به موکت و فرش آسیب وارد نکند. 


سامانه مکش

قدرت مکنده ها و سامانه مکش در دستگاه های فرش شوی و موکت شوی بسیار مهم  می باشد. از قابلیت های مهم این دستگاه ها شستشو با مواد شوینده و کف و جمع آوری مواد بلافاصله بعد از شستشو می باشد نا آب و کف به داخل فرش و مبل نفوذ نکرده و بعد از شستشو اثری از آب و مواد شوینده روی مبل و فرش باقی نماند. به همین دلیل دو عد موتور با قدرت مکش 3000 میلی لیتر با موتور قدرمتند 850 واتی سه مرحله ای تمامی آب ها و کف های موجود را از روی فرش و مبل جمع آوری کرده و به داخل مخزن اب کثیف هدایت می نماید.


مخازن

مبل شو و فرش شوی Nikita دارای دو مخزن آب کثیف و تمیز میباشد این مخازن با گنجایش 70 لیتر بر روی این دستگاه تعبیه شده است. گنجایش مخزن آب کثیف و مخزن آب تمیز با یکدیگر برابر و برابر با 70 لیتر می باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر