سوییپر صنعتی | Sweeper Nove

سوییپر صنعتی Nove

سوییپرخودرویی Nove D از برترین محصولات کمپانی RCM ایتا می باشد که با توجه به کارایی و توانایی های آن در جمع آوری زباله و خاک می توان یکی از بهترین محصولات این کمپانی معروف اروپایی دانست.سوییپر خودرویی Nove D با داشتن یک موتور دیزلی قدرتمند می توان از این دستگاه در محل های بزرگ مانند انبار، پارکینگ های چند طبقه، کارگاه ها، ایستگاه های مترو و خیابان ها استفاده نمود. محل قرارگیری صندلی برای راننده در قسمت جلویی دستگاه می باشد تا راننده دید لازم را برای عملیات نظافت در اختیار داشته باشد. کنترل پنل هدایت دستگاه بسیار آسان بوده و استفاده آن برای عموم قابل فهم می باشد. شاسی های فولادی با مقاومت بالا و بدنه پلی اتیلن سوییپر D برای انجام کارهای صنعتی و سنگین طراحی شده است و می تواند زباله و خاک با حجم بالا را جمع آوری نماید و از نظر مکانیکی کارکرد در مدت زمان بسیار بالا نیز از ویژگی های بسیار خوب این دستگاه می باشد. همچنی تایرهای سوپر الاستیک و بزرگ آن در برابر پنچر شدن مقاومت بسیار بالایی دارد و همچنین موجب حرکت روان دستگاه می شود.


ویژگی های دستگاه سوییپر صنعتی Nove D

تعدادی از مهم ترین ویژگی های اس سوییپر صنعتی Nove D را در بخش های مجزا شرح داده شده است.


سامانه شستشو

سوییپر Nove D دارای دو برس در قسمت زیرین دستگاه می باشد که قط برس کناری 560 میلیمتر و قطر برس میانی 900 میلیمتر می باشد که با توجه به داشتن این برس ها پهنای نظافت 1540 میلی متر را شاهد خواهیم بود. سیستم کنترل کننده گرد و غبار در این دستگاه باعث می شود که جمع آوری زباله و ... بدون هیچگونه گرد و غباری عملیات نظافت انجام گیرد. برای جلوگیری از اسطحکاک برس به سطح زمین و خراب شدن برس ها در کنترل پنل دستگاه دکمه ای تعبیه شده است که میتوان ارتفاع برس ها را در جاهای مختلف تغییر داد و به اندازه دلخواه تنظیم نمود.


سامانه مکش

سامتنه مکش این دستگاه از نوع سانتریفیوژال می باشد که با توجه به کاربرد این سوییپر صنعتی در فضاهای صنعتی و کار سنگین این نوع مکنده جوابگوی جمع آوری زیاله و خاک های روی زمین می باشد. سیستم فیلتراسیون دستگاه از نوع کارتریجی به تعداد 8 عدد می باشد که مساحت تقریبی آن به 80هزار سانتی متر مربع می رسد.


مخازن

سوییپر Nove D با داشتن یک مخزن تخلیه نسبتا بزرگ با حجم 160 لیتر که دارای ارتفاغ 160 سانتی متری می باشد و با توجه به اینکه سیستم تخلیه این مخزن هیدرولیک می باشد می توان در صورت پر شدن مخزن زباله به راحتی آن را تخلیه نمود.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر