زمین شوی برقی | Scrubber RA66BM60

زمین شوی برقی RA66BM60


دستگاه زمین شوی برقی زمین شوی صنعتی مدل RA66BM60 ساخت کمپانی Columbus می باشد. این زمین شوی برقی از نوع دستی می باشد. ولی با توجه به موتور حرکتی که در این اسکرابرها کار شده است حرکت این دستگاه ها با توجه به اندازه تقریبا بزرگ آن بسیار آسان و راحت می باشد و در حرکت در فضاها دارای انعظاف پذیری بالایی هستند. مدل RA66BM60 از اسکرابرهای کارآمد و ویژه این شرکت آلمانی می باشد که با توجه به دستی بودن آن دارای امکانات بسیار بالایی می باشد. طراحی این زمین شوی برقی بسیار کارپسند و خلاقانه می باشد که می توان به دسته های کاربری این دستگاه اشاره نمود که بسیار ارگونومیک طراحی شده است و از ایجاد خستگی در کاربر جلوگیری می نماید. کنترل پنل ساده و قابل فهم برای همه از ویژگی های کاربرد آسان این دستگاه می باشد که می توان همه افراد از این دستگاه استفاده نمایند.ویژگی های دستگاه زمین شوی برقی RA66B60

تعدادی از مهم ترین ویژگی های زمین شوی برقی RA66B60 را در ادامه تشریح می نماییم.

سامانه شستشو

سامانه شستشو در این زمین شوی برقی با توجه به داشتن موتور حرکتی برای زمین شوی برقی بسیار آسان می باشد و حرکت بر روی سطوح ناهموار را نیز میسر نموده است. این زمین شوی برقی دارای دو عدد برس دیسکی که میزان فشار برس بر سطح برابر 45 کیلوگرم می باشد. پهنای شستشو برابر 660 میلی متر بوده و پهنای تی دستگاه 980 میلی متر می باشد. فشار برس در این دستگاه قابل تنظیم بوده و بر اساس میزان آلودگی کف می توان فشار برس را کم یا زیاد نمود.


سامانه مکش

سامانه مکش اسکرابر نسبت به اسکرابرهای هم رده بسیار قدرتمند بوده و دارای مکش بسیار بالایی می باشد. قدرت مکش این دستگاه 1120 میلی لیتر در ساعت می باشد. وظیفه موتور وکیوم مکش آب آلوده به داخل مخزن آب کثیف می باشد.


مخازن


درخواست اطلاعات

گالری تصاویر