کف شوی | Scrubber Go

کف شوی RCMGo

اسکرابر GO یکی از بهترین مدل های کمپانی RCM با داشتن امکانات خوب و منحصربفرد یکی از پرفروش ترین مدل های این کمپانی می باشد. این دستگاه با داشتن مخزن و پهنای خشک کنندگی بالا می تواند در مدت زمان کمتری فضای بیشتری را پاکیزه و نظافت نماید.باطری های این دستگاه با میزان شارژ دهی بالا می تواند بازدهی بیشتری داشته و مدت زمان بیشتری را برای انجام عملیات نظافت صرف نماید.سامانه شستشو 

این دستگاه با دارا بودن سیم برس با کیفیت می باشد. درون مخزن آب تمیز این کف شوی یک پیمانه ای وجود دارد تا میزان لازم مواد شوینده در آب حل شود. این سیستم سطح ایمنی کف شوی را تا حد زیادی بالا می برد و از اتلاف آب و مواد شوینده جلوگیری می نماید.توان موتور این دستگاه برابر 500 وات و سرعت برس ها 200 دور در دقیقه می باشد.


سامانه مکش 

اسکرابر Go دارای سامانه خشک کن بسیار قوی می باشد و با یک بار حرکت از مسیر مورد نظر تمامی آب و مواد شوینده روی زمین را جمع آوری می نماید. موتور وکیوم این دستگاه دارای سه مرحله مکش می باشد که با توجه به خیسی زمین از قدرت بیشتر یا کمتر مکنده استفاده می نماییم.


مخازن

اسکرابر GO دارای دو مخزن آب تمیز و کثیف می باشد که مخزن آب تمیز دارای گنجایش 45 لیتر و مخزن آب کثیف دارای گنجایش 48 لیتر می باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر