فرش و موکت شوی ES300 | carpet cleaner ES300

فرش و موکت شوی ES300

کمپانی  Nilfiskبرای بخش موکت شوی و مبل شوی خود مدل ES300 نسل جدیدی از دستگاه های پرکاربرد با امکانات و بازدهی بالا را به بازار جهانی معرفی نموده است. این دستگاه مناسب نظافت فرش و موکت ها  می باشد و در اکثر مناطق پر تردد با متراژ بالا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه  توانسته است علاوه بر از بین بردن آلودگی های سطح فرش و موکت، طول عمر این نوع کفپوش را نیز افزایش بخشد. به علاوه راه اندازی و استفاده از این دستگاه نیز بسیار ساده و در دسترس می باشد.  


اجزای دستگاه

به طور کلی دستگاه دارای سه بخش اصلی شستشو،مکش و مخازن می باشد که در ادامه به این موارد اشاره می شود.


سامانه شستشو ES300:

شستشوی سطح موکت و فرش با استفاده از برس های دوار صورت می پذیرد. شستشوی توسط این دستگاه به صورتی می باشد که که ابتدا آب بر روی برس های 410 میلیمتری این دستگاه پاشش می شود سپس موتور برس با توان 249 وات برس ها را با سرعت 1950 دور در دقیقه به چرخش در می آورد که همین امر سبب نظافت الیاف موکت و فرش می شود.


مخازن دستگاه ES300:

این دستگاه دارای دو مخزن آب می باشد مخزن آب تمیز و کثیف. کمپانی نیلفیسک امروزه در جهت افزایش بهره وری از این موکت شوی ها و سرعت بخشیدن به انجام امور نظافتی ظرفیت مخزن را افزایش بخشیده است. پر نمودن و تخلیه ی هر یک از این مخازن به کمک دسته ای که برای آن تعبیه شده،  سهولت ویژه ای یافته است.


سامانه مکش ES300:

پس از انجام عملیات شستشو، موتور مکنده ی دستگاه با قدرت مکش 300 کیلو پاسکال و توان 1119 وات ، تمام آب آلوده را از درون الیاف فرش و موکت خارج می نماید.


سایر ویژگی های دستگاه موکت شوی ES300

برس متحرک دستگاه که به صورت خودکار بر روی سطح فرش یا موکت تنظیم می شود قادر به نظافت این نوع کفپوش با حداقل میزان آب و مواد شوینده می باشد. مخزن آب 34 لیتری دستگاه که در این مدل بزرگ تر شده است امکان نظافت فضای وسیع تری را تنها با پر نمودن یک مرتبه ای مخزن فراهم نموده است. موتور مکنده ی این دستگاه در مقایسه با مدل قبلی بسیار پر قدرت تر بوده و مناسب جهت جمع آوری آلودگی ها می باشد و همچنین خشک شدن بلافاصله ی فرش یا موکت  را به همراه دارد. جهت حرکت دستگاه از دستگیره ی آن استفاده می شود که به آسانی قابل تنظیم می باشد. طراحی و ارگونومی مناسب دستگاه ES300 نیلفیسک کاملاً نوآورانه بوده و با کمک چرخ های بزرگ تر امکان انتقال به طبقات را فراهم نموده است.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر