کارواش اتوماتیک Mnex22 | Automatic Car Washes MNEX22

کارواش اتوماتیک MNEXT

امروزه ما در عصری زندگی می کنیم که پیشرفت روز افزون علم و تکنولوژی بر زندگی ما تاثیر گسترده ای گذاشته است و به مرور زمان روش های سنتی جای خود را به زندگی مدرنیته می دهد. در عصر حاضر شتشوی خودرو در منزل مسکونی به علت مصرف بالای آب و استفاده از مواد شوینده غیر تخصصی سبب آسیب رساندن به بدنه و رنگ ماشین می شود و کیفیت حاصل از شستشو نیز انتظار افراد را برآورده نمی کند. امروزه استفاده از کارواش های اتوماتیک علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب و مواد شوینده کیفیت حاصل از شستشو نیز چندین برابر بهتر خواهد بود. در نتیجه علاوه بر صرف اقتصادی و کیفیت چندین برابری نتیجه شستشو، برای حفظ منابع آب و سلامت محیط زیست نیز استفاده از کارواش توصیه می شود.

کارواش MNEX22 یکی از پیشرفته ترین کارواش های اتوماتیک موجود در بازار می باشد که قابلیت شستشوی 10 الی 12 خودرو در ساعت از سریعترین کارواش های اتوماتیک می باشد. استفاده از  دونوع شوینده شامپو و فوم باعث شده که کیفیت پاکیزگی به مراتب نسبت به کارواش های دیگر بالا رود. ریل 10 متری این کارواش اتوماتیک قدرت مانور دستگاه را بالا می برد تا در عملیات شستشو نتیجه بهتری حاصل گردد. در ساخت دروازه های ورودی کارواش از فولاد گالوانیزه ضد زنگ استفاده می شود تا در برابر آب مقاومت بالایی داشته و طول عمر دستگاه را بالا ببرد.اجزای کارواش های اتوماتیک 

کارواش های اتوماتیک دارای چهار بخش اصلی برس، نازل پاشش آب و مواد و خشک کن می باشد .


برس

تعداد برس ها برای شستشو در مدل MNEX22 از کارواش سه عد می باشد که دو برس به صورت عمودی و یک برس به صورت افقی می باشد. در کارواش های اتوماتیک، برس ها از قسمت های مهم آن می باشند. به همین دلیل از مرغوبترین مواد برای ساخت آن استفاده می شود. جنس بکار رفته برای ساخت برس از اجناس مرغوب ساخته شده تا آسیب به بدنه ماشین نرساند.


نازل پاشش آب و مواد 

نازل پاشش آب و مواد بر روی دوازه اصلی قرار گرفته است و با توجه به برنامه ای که به سیستم هوشمند کارواش MNEX22 از قبل داده شده است میزان پاشش مواد شوینده را تعیین و بر روی خوردرو می پاشد و بعد از شستشو با برس عملیات شستن خودرو توسط نازل های پاشش آب انجام میگیرد. در این سیستم ها میزا آب و شدت آن نیز توسط دستگاه کنترل شده تا به خودرو آسیب نرساند.


خشک کن

خشک کن این مدل از کارواش اتوماتیک در مجموع 4 عد می باشند که دوتا به صورت ثابت بر رئی دروازه نصب و دو عدد خشک کن نیز به صورت متحرک می باشد. این خشک کن های متحرک تاثیر بسیار مثبتی ذز روند خشک شدن بدنه خودرو به صورت کامل را دارد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر