کارواش اتوماتیک دروازه ای MSTART | Automatic car washes MSTART

کارواش اتوماتیک MSTART

کارواش تمام اتوماتیک دروازه ای Mstart از سری کارواش های فوق پیشرفته می باشد که عملیات شستشو را به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی انجام می دهد. با استفاده از این کارواش می توان انواع خودروها از جمله شاسی بلند و ون را شستشو نماید. کارواش Mstart می تواند در هر ساعت 8 الی 10 خودرو را شستشو کند.

نصب آسان کارواش Mstart و مونتاژ آسان این دستگاه فوق پیشرفته اتوماتیک و مواد استفاده شده در ساخت قطعات آن با طول عمر بالا از مزایای قابل اشاره می باشد.

شرکت خدمات نظافت صنعتی نیز در چنین پروژه هایی از رقبا عقب نمانده و در راستای ایجاد کارواش ها در مجتمع های تجاری پر تردد خدمات ارزنده ای را برای این مجموعه ها فراهم آورده است.

شیوه کار این نوع کارواش های اتوماتیک به طور کلی به این صورت می باشد که تمامی قطعات بر روی یک دروازه سوار می باشد و این دروازه بر روی ریل قرار گرفته است. در هنگام شروع عملیات شستشو، دروازه در مسیر ریل حرکت کرده و بخش های خارجی اتومبیل توسط برس و مواد شوینده و آب شستشو می نماید. در پایان نیز عملیات خشک کردن توسط خشک کن ها انجام گرفته و خودرو با بهترین کیفیت پاکیزگی تحویل مشتری می گردد. در ادامه به صورت تخصصی تر به این موضوع میپردازیم.اجزای کارواش های اتوماتیک 

کارواش های اتوماتیک دارای چهار بخش اصلی برس، نازل پاشش آب و مواد و خشک کن می باشد .


برس

کارواش اتوماتیک Mstart داراس سه برس اصلی می باشد که دو برس آن به صورت عمودی و یک برس به صورت افقی نصب شده است.دو برس عمودی کارواش اتوماتیک Mstart دارای امکان تغییر جهت می باشد می باشد که بتواند شستشوی اتومبیل را با کیفیت بالا انجام دهد. همچنین استفاده از برس هایی با جنس پلی اتیلن بازده شستشوی خودرو را بالا برده و نتیجه مطلوب تری را بعد از اتمام شستشو به ما می دهد. علاوه بر سه برس افقی و عمودی که به عنوان برس های اصلی دستگاه می باشد سه برس فرعی نیز برای شستشوی رینگ و چرخ خودرو تعبیه و نصب شده است.


نازل پاشش آب و مواد

در کارواش اتوماتیک Mstart با استفاده از این نازل ها که در قسمت های مختلف ورودی داروازه قرار دارد مواد شوینده برای شستشو را بر روی خودرو پاشش می نماید و ضمن شستشو با برس ها در پایان با نازل های پاشش آب خودرو را از کف و مواد شوینده پاکیزه می نماید.


خشک کن 

کارواش اتوماتیک Mstart دارای 4 موتور خشک کن بسیار قوی می باشد که ضمن خشک کردن کامل آب از روی سطح بدنه خودرو هیچ گونه اثری از لک بر بدنه خودرو باقی نمی گذارد. از ویژگی های خوب و پیشرفته خشک کن این کارواش اتوماتیک تجهیز آن به سنسورهای فوتوسل می باشد که دقت خشک کنندگی را چند برابر می نماید.سیستم ایمنی و کنترل کارواش اتوماتیک ( فوتوسل )

کارواش اتوماتیک Mstart مجهز به سنسور پیشرفته و هوشمند فوتوسل می باشد. این سیستم کنترل ایمنی پیشرفته تاثیر بسیار زیادی در انجام بهتر امور شستشوی خودرو دارد که سنسورهای فوتوسل می توانند با توجه به ابعاد خوردرو عملیات پاشش مواد، میزان پاشش اب و روش برس زنی را عیین و کنترل نماید . سنسورهای فوتوسل همچنین در عملیات خشک کن تاثیر بسیار زیادی دارد و به تغییر زاویه خشک کن و محاسبه میزان فاصله خشک کن تا خودرو را تعیین می نماید و با بهترین و با کیفیت ترین نتیجه خودرو را خشک می نماید.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر