وریپراب | Veriprop

ماده شوینده صنعتی veriprop

ماده نظافتی Veriprop دارای خواص شبکه بندی کارآمد و مناسب برای نظافت های روزانه انواع سطوح می باشد. خاصیت ویژه این ماده شوینده مرطوب کنندگی بسیار بالای آن می باشد که با توجه به این خاصیت ،مناسب برای انواع سطوح دافع آب برای مرطوب شدن سطوح می باشد و بدون باقی گذاشتن لکه های ناشی از خشک شدن باعث درخشندگی و براقی سطوح می شود. این ماده توانایی بالایی در جذب ذرات آلاینده دارد و می توان برای نظافت های روزمره مورد استفاده قرار داد.


کاربرد

از این مواد می توان بر روی انواع سطوحازجمله دیوار ،تجهیزات و سطوح کف مانند کاشی های چینی کهآب را دفع می کنند استفاده نمود.


روش استفاده

نحوه استفاده از این ماده بستگی به نوع آلودگی و میزان آن دارد و با توجه به مشخصه های بیان شده از نوع آلودگی ، میزان آب اضافه شده به مواد برای ترکیب مشخص می گردد.هر دوز این ماده برابر 40 میلی لیتر است. از این ماده می توان در نظافت های روزمره دستی و ماشینی مانند اسکرابرها استفاده نمود. با توجه به جدول مشخصات فنی هر یک دوز از ماده شوینده Veriprop با 8 لیتر آب سرد ترکیب می شود. برای نظافت سطوح دافع آب مقدار دوز این ماده را از یک به 2 افزایش می دهیم.


ترکیبات

مواد تشکیل دهنده  Veriprop شامل کمتر از 5 درصد سورفکتانت های غیر یونی و آنیونی، حلال های محلول در آب، رنگ و اسانس های خوشبو می باشد. PH این ماده در حالت عادی برابر با 9.5 بوده و بعد از ترکیب با آب به 8.5 می رسد.


این ماده شوینده در نظافت های تخصصی مورد استفاده قرار می گیرد و برای مصرف خانگی مناسب نمی باشد.


درخواست اطلاعات

گالری تصاویر