وینوکس | vinox

ماده شوینده صنعتی Vinox

  وینوکس ماده شوینده اسیدی بدون بو و رنگ و ضد خوردگی می باشد که به صورت نخصصی در امر نظافت انواع آلودگی هایی مانند رسوبات آهکی و روغنی از جمله حیوانی و گیاهی و حتی گریس کاربرد دارد. استفاده از این ماده قدرتمند در انواع سطوح مقاوم در برابر اسید مانند سطوح سرامیک و کاشی قابل استفاده می باشد.

 کاربرد Vinox

وینوکس با توجه به اینکه یک ماده شوینده اسیدی بوده می اوان از این ماده می توان در کف زمین،سطوح دیوار و تجهیزات صنعتی و ... که از لحاظ اینکه در برابر اسید مقاوم می باشد استفاده نمود. کاشی،سرامیک،دیواره های مخازن از جنس فولاد ضد زنگ و حتی در نظافت صنایع غذایی و آشپزخانه های صنعتی کاربرد بسیار زیاد . گسترده ای دارد.پاک کردن رسوبات آهکی از روی سطوحی که مقاومت بالایی در برابر اسید و آب دارند از جمله موارد کاربرد وینوکس می باشد.

 

روش استفاده از Vinox 

برای اینکه نتیجه بدست آمده بعد از شستشوی انواع سطوح کف و دیوار با این ماده نتیجه مطلوبی باشد ابتدا می بایست سطوح آلوده را با آب معمولی مرطوب کنیم و سپس به میزان عمق آلودگی یک لیتر از وینوکس را با 2 تا 8 لیتر آب سرد مخلوط نماییم و بر روی سطوح آلوده برای نظافت استفاده نماییم.میزان استفاده آب در در وینوکس برای مصرف،رابطه مستقیمی با میزان آلودگی سطوح آلئده دارد. به این صورت که هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد می بایست میزان آب برای رقیق کردن وینوکس نیز کمتر باشد تا بتواند عملیات لتیه برداری برای رفع آلودگی ها را به بهترین کیفیت ممکن انجام دهد.در اسنفاده از وینوکس در دیوارها و تجهیزات صنعتی مانند آشپرخانه ها میزان وینوکس به نیم لتر در 5تا 8 لیتر آب کاهش می یابد. زیرا این میزان بر اساس تجربه مناسب ترین حالت برای دیوارها و سطوح تجهیزات صنعتی می باشد.

همچنین برای اینکه نتیجه نظافت بهتر باشد این ماده را در دستگاه های زمین شور و پولیشر استفاده می کنند تا برس این دستگاه ها با استفاده از این مواد حد اکثر قابلیت پاک کنندگی  آنها را استفاده کند و سطحی پاکیزه حاصل گردد.


ترکیبات Vinox

مواد تشکیل دهنده وینوکس عبارتند از 5تا 15 درصد سورفکتانت های غیر یونی،اسیدهای معدنی و مواد ضد خوردگی. غلظت این ماده شوسنده در حدود 0.5 درصد بوده و در حالت مصرفی 1.5 می باشد.

 

نکات مهم در استفاده از Vinox  

برای استفاده از وینوکس ابتدا می بایست مقداری از این ماده را بر روی قسمتی از سطوح آلوده ریخته و تست نماییم. در صورت مشاهده رضایت بخش از این ماده برای رفع آلودگی سطوح مورد نظر استفاده نمود.در هنگام استفاده این ماده تجهیزات مناسب برای جلوگیری از تماس مستقیم با بدن ، استفاده از دستکش و لباس محافظ الزامی می باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر