دستگاه اسکرابر | Scrubbr Antea 50B

دستگاه اسکرابر Antea50B

اسکرابر Antea 50B از سری دستگاه های دستی می باشد که منبع انرژی خود را از طریق باتری هایی که بر روی دستگاه ه قرار دارد تامین می نماید. ابعاد کوچک دستگاه باعث شده که این دستگاه بسیار کارآمد ، ایده آل برای انواع فضاهای گوناگون شود و می تواند به راحتی در فضاهای کوچک مانور دهد و کف سطوح را پاکیزه نماید. از این دستگاه اسکرابر می توان در فضاهایی مانند درمانگاه ها و فروشگاه هایی کوچک استفاده نمود.

میزان صدای دستگاه اسکرابر Antea 50B در حدود 66 دسی بل بوده و می توان این دستگاه اسکرابر قدرتمند و کارآمد را جزء دستگاه های بی صدا محسوب نمود. از مزایای بارز و قابل توجه این اسکرابر، دسترسی آسان به تمامی بخش ها،نظافت و نگهداری آسان این دستگاه نام برد.

 


ویژگی های دستگاه اسکرابر Antea 50B

این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد در ذیل به بررسی آنها می پردازیم:

 

سامانه شستشو

اسکرابر قدرتمند Antea 50B دارای یک برس قدرتمند با اندازه مناسب به قطر 510 میلی متر را دارا می باشد. این برس با توان حدود 400 وات و سرعت 140 دور بر د قیقه برای نظافت سطوح مختلف استفاده می شود. فشار مناسب 23 کیلوگرم که توسط برس بر سطوح آلوده وارد می کند باعث می شود که آلودگی ها از کف سطوح به طور کامل پاک شود و سطوح بدست آمده بعد از نظافت بسیار براق و زیبا گردد.


سامانه مکش

سیستم شستشوی دستگاه اسکرابر به صورتی می باشد که برس تمامی آلودگی های کف را به وسیله آب و مواد شوینده از زمین پاک کرده سپس نوبت به جمع آوری آلودگی های پاک شده از زمین می رسد که برای جمع آوری این آلودگی ها نیاز به یک مکنده می باشد. به همین دلیل در دستگاه های زمین شوی یک سامانه مکش وجود دارد که شامل نی و موتور وکیوم می باشد. به این صورت که آلودگی های بجا مانده از نظافت کف با برس به وسیله تی جمع آوری شده و توسط مکنده به داحل مخزن آب کثیف انتقال می دهد. قدرت مکش اسکرابر برابر با 120 و توان آن 500 وات می باشد.

 

مخازن

در دستگاه اسکرابر ها مخازن به دو بخش مخزن آب تمیز و مخزن آب کثیف تقسیم می شود. مخزن آب تمیز Antea 50B دارای 40 لیتر گمجایش ذخیره اب و مخزن آب کثیف 60 لیتر می باشد. دلیل بیشتر بودن گنجایش مخزن آب کثیف این می باشد که در هنگام وکیوک آب کثیف خاک و تمامی آلودگی ها به داخل مخزن انتقال پیدا می کند . همیشه مخزن آب کثیف بزرگتر می باشد.  در پشت این دستگاه یک نشانگر باریک وجود داد که میزان آب موجود در مخزن آب تمیز را نشان می دهد. با توجه به میزان آب وجود در مخزن آب تمیز می توان زمان پر شدن مخزن آب کثیف را پیش بینی نمود.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های دستگاه اسکرابر Antea50B