دوپومات بریلنت | Dopomat Brillant

ماده شوینده صنعتی Dopomat brillant

دوپومات بریلنت یک ماده شستشوی روزانه برای سطوح مختلف از جنس سنگ و گرانیت به صورت تخصصی می باشد.این ماده شوینده را می توان به عنوانیک لایه بردار قدرتمند برای این نوع سطوح استفاده نمود. به این صورت که آلودگی های این سطوح را به صورت تخصصی و دقیق پاکیزه می نماید. استفاده از دپومات بریلنت به دلیل لایه برداری بسیار بالا  در دستگاه های زمین شوی بسیار پر استفاده می باشد. زیرا نتیجه عملیات نظافت با این ماده توسط ماشین های اسکرابر زمین شوی بسیار قابل توجه می باشد.

میزان کف تولید شده این ماده بسیار کم بوده و و به منظور خفاظت از سطوح مورد نظافت مدتی بر روی آن باقی مانده و بدون ایجاد لک و باقی ماندن اثر دپومات بریلنت،سطوح را پاکیزه و براق می نماید و ظاهر زیباتری را بعد از پاکیزگی به سطوح می دهد.

 

کاربرد Dopomat Brillant :

استفاده از این ماده شوینده بر روی انواع سطوح مانند PVC ،پوشش لاستیکی،مرمر،موزاییک و اپوکسی پیشنهاد می گردد.لایه ایجاد شده بر روی سطوح توسط ماده شئینده صنعتی دپئمات بریلنت بسیار مقاوم بوده و ضریب آلودگی مجدد ایجاد شده بر روی سطح را به میزانبسیار زیاد کاهش می دهد و سطوح نظافت شده با این مواد دیرتر آلوده می شود.

 

روش استفاده از Dopomat Brillant :

نحوه استفاده از شوینده دپومات بریلنت به این صورت می باشد که میزان 100 تا 400 میلی لیتر از این ماده را با 10 لیتر آب سرد مخلئط مرده و در امر نظافت مورد استفاده قرار می گیرد. نحوه استفاده از این شوینده صنعتی با توجه به قدرت لکه بری بالا،استفاده از دستگاه اسکرابر می باشد که با توجه به برس های قدرتمند این دستگاه ها شستشوی سطوخ با این دستگاه های مکانیره صنعتی بسیار دقیق تر بوده و از نهایت قدرت این محلول برای پاکیزگی و لکه بری استفاده می نماید. همچمین در پاره ای از موارد با توجه به نوع و عمق لکه استفاده از دستگاه پولیشر پیشنهاد می گردد که می توان بهترین نتیجه را بدست آورد.


ترکیباتDopomat Brillant :

ماده شوینده دوپومات بریلنت دارای مواد تشکیل دهنده سورفکتانت آنیونی و یونی به میزان کمتر از 5 درصد،حلال های محلول در آب،مواد نگهدارنده و اسانس لیمو و PH برابر 8 در حالت عادی و 7 در خالت رقیق دارا می باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر