دوپومات | Dopomat

ماده شوینده صنعتی Dopomat

دوپومات یک ماده بی رنگ با قدرت اثرگذاری بسیار سریع می باشد.از این شوینده می توان در دستگاه های اسکرابر یا زمین شوی صنعتی استفاده نمود.این ماده شوینده با تولید کف به میزان بسیار کم بر روی سطوح آلوده ، تمامی آلودگی ها و لکه های چرب و روغنی را از روی سطوح مورد نظر پاکیزه می نماید.

 

کاربرد Dopomat :

کاربرد این ماده شوینده در سطوح های مختلف ازجمله اپوکسی ،کاشی،گرانیت و کوارتز می باشد. این ماده شویندهبه علت قدرت بالای لکه بری که دارد می توان در نظافت ساختمان هایی که به تازگی مراحل ساخت آنها پایان یافته استفاده نمود.همچنین برای نظافت روزانه سطوح مختلفی که در برابر آب مقاوم می باشند مانند کفپوش های سنگی،گرانیتی،اپوکسی و سرامیک استفاده از این ماده پیشنهاد می گردد. سطوح دیگر قابل استفاده از این ماده در کفپوش های مرمر،لاسنیکی و PVC می باشد.  سطوحی که لایه های محافظ پلیمیری دارند  استفاده از این ماده ممنوع بوده و باعث تخریب آن می گردد. با توجه به کاربرد این ماده، مراکز تجاری و اداری جزء اماکن مورد استفاده زیاد این ماده می باشد و با توجه به ترکیب شیمیایی آن استفاده خانگی ندارد.

 

روش استفاده از Dopomat :

به دلیل اینکه دوپومات به صورت غلیظ عرضه می گردد استفاده از این ماده در سطوح آلوده با توجه به حجم آلودگی های موجود در سطوح می بایست این ماده با آب رقیق شده و سپی بر روی سطوح آلئده ریخته شود.

در نظافت ها ی روزانه استفاده از میزان 50 تا 80 میلی لیتر از ماده دوپومات در 8 لیتر آب سرد عددی منطقی و معقول برای رفع آلودگی های سطوح می باشد. اما در نظافت و شستشوی سطوح اآلوده تر این رقم به 100 تا 300 میلی لیتر در 8 لیتر آب تغییر کرده و هرچه سطوح آلوده تر باشد میزان مخبوط کردن دوپومات با آب بیشتر می باشد.

بعد از شستشوی مناطق آلوده مایعات به جا مانده از نظافت را که روی زمین جمع آوری کرده و و سطوح را با آب به صورت کامل شستشو می نماییم. هچنین دوپومات ماده شوینده مناسبی برای شستشو ساختمان های نوساز که عملیات ساخت و ساز انها به پایان رسیده و آماده بهره برداری می باشد به صورت مخلوط با نسبت 1 تا 2 لیتر دوپومات در 8 لیتر آب سرد است. در این نوع ساختمان ها ماده بر روی زمین پخش کرده و از اسکرابر برای شستشوی دقیق این سطوح استفاده می نماییم.

 

ترکیباتDopomat  :

ماده شوینده دوپومات دارای PH تقریبی 10 بوده و بعد از اضافه شدن آب به این ماده شوینده PH آن به خدود 8.5 کاهش می یابد. سورفکتانت های غیر یونی،حلال های محلول در آب،عوامل کمپکس ساز  و اسانس رایحه لیمو ترکیبات اصلی این ماده شوینده صنعتی قوی می باشد.

ماده دوپومات برای استفاده تخصصی تولید شده است و برای نظافت های خانگی مناسب استفاده نمی باشند.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر