گامازول | Gommasol

ماده شوینده صنعتی Gommasol

گامازول یک ماده شوینده صنعتی بی رنگ از نوع مایع است که برای نظافت های صنعتی کاربرد بسیار زیادی دارد. از گامازول می توان در نظافت سطوح صنایع و انبارها استفاده نمود.،اما کاربرد بسیار اصلی این ماده در از بین بردن رد لاستیک ها می باشد. با تردد خودروها بر روی سطوح علی الخصوص سطوح اپوکسی،رد سیاهی به جا می ماند که معمولا با مواد شوینده معمولی قابل پاک شدن نخواهند بود، در این گونه مواردماده تخصی گامازول در سریعترین زمان ممکن این آلودگی را از بین خواهد برد.

ماده گامازول دارای ویژگی PH خنثی و در حدود 7 می باشد که باعث می شود بتوان از این ماده در سطوح اپوکسی،سیمان و سرامیک به راحتی استفاده نمود. با توجه به ماهیت سطوح آسفالتی،این ماده در این نوع سطح غیرقابل استفاده می باشد.

میزان استفاده از گامازول برای از بین بردن رد لاستیک در پارکینگ ها و سطوحی که رد لاستیک بر روی آنها جا مانده به طور مستقیم به مقدار آلودگی سطح بستگی دارد. به این صورت که هرچه میزان آلودگی بجا مانده از رد لاستیک ها بیشتر باشد می بایست میزان محلول بدست آمده از این ماده غلظت بیشتری داشته باشد و آب اضافه شده به گامازول کمتر باشد. با توجه به تجربیات به کار رفته در انجام این پروژه ها در آلودگی های بیشتر از نسبت یک به یک استفاده می شود و در حالت های دیگر آلودگی میزان آب اضافه شده به ماده بیشتر می شود و محلول رقیق تری تا نسبت 1 به 4 خواهیم داشت. قدرت پاک کنندگی این مواد بسیار بالا بوده و به همین دلیل به ماده تخصصی برای از بین بردن رد لاستیک ها تبدیل شده است.

برای اینکه نتیجه کار مطلوبی داشته باشیم می بایست ابتدا سطح آلوده را از خاک تمیز کرده و سپس محلول را بر روی محل آلوده ریخته و پخش می نماییم. سپس با برس های دستگاه اسکرابر یا پولیشر بر روی منطقه پوشیده شده از گامازول رفته  رد لاستیک ها را به طور کامل محو مینمایند.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر