جاروبرقی صنعتي | Vacuum Cleaner GD 930 HEPA

جاروبرقی صنعتي GD930HEP

جاروبرقی صنعتی GD 930  ساخت کمپانی NILFISK دانمارک می باشد. این جارو برقی دارای قدرت موتور 1000 وات بوده و کمترین میزان صدا را در محیط ایجاد می کند. صدای ایجاد شده معادل 53 دسی بل بوده و این میزان موجب شده است، دستگاه مناسب نظافت بیمارستان ها، نظافت روزانه دفاتر اداری، مدارس، هتل ها و مکان هایی از این دست باشد. استفاده از فیلتر HEPA  در طراحی این دستگاه موجب شده است که جاروبرقی صنعتی GD 930  قابلیت جمع آوری و مکش ذرات گرد و غبار و حتی ذرات کوچکی همچون موی حیوانات را نیز دارا می باشد. استفاده از فیلتر HEPA  در این دستگاه موجب شده است، گرد و غبار به محیط بازنگردد و به دلیل ظرفیت بالای کیسه ی جارو برقی تمامی ذرات را از روی سطح زمین جمع آوری می کند.اجزای دستگاه

دستگاه دارای پمپ و سیستم فیلتراسیون است که هر یک از مواد اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده اند.


مکش:

قدرت مکش بالای این دستگاه موجب محبوبیت آن در بین مشتریان شده و رضایت افراد را در جهت انجام خدمات نظافتی جلب نموده است. توان موتور مکش 1000 وات بوده و با سرعت 35 لیتر بر ثانیه قادر به جمع آوری ذرات می باشد. از طرف دیگر با توجه به توان و قدرت مصرفی موتور، این دستگاه مصرف انرژی بسیار پایینی دارد.  


فیلتر دستگاه:

نوع فیلتر این دستگاه هپا (HEPA H13  ) می باشد. فیلتر HEPA H13  در دستگاه های صنعتی استفاده می شود که برگشت پذیری گرد و غبار در محیط برای آنها اهمیت فراوانی دارد. این فیلتر قابلیت جذب 99.7 ذرات بوده و ذرات با اندازه ی بیش از 0.03 میکرون از این فیلتر عبور نمی کنند. این فیلتر ها موجب می شوند هوای محیط اطراف به خوبی تصفیه شود و همین امر موجب شده است، دستگاه مناسب نظافت بیمارستان ها باشد. زیرا گرد و غبار در بیمارستان ها مشکلات فراوانی را برای بیماران ایجاد می کند و لذا انتخاب این دستگاه از تصمیمات هوشمندانه جهت نظافت بیمارستان ها می باشد.


مخزن:

در داخل جاروبرقی ها، مخزن جمع آوری زباله و گرد و غبار تعبیه می شود. کیسه ای که در این دستگاه جهت نگهداری گرد و غبار تعبیه شده است دارای ظرفیت 15 لیتر می باشد. بسته به ظرفیت دستگاه این مخازن در اندازه های متفاوت در دسترس می باشند.سایر ویژگی ها

بدنه ی این دستگاه از جنس فولاد بوده و در برابر برخورد با اشیا و سایر ضربات مقاوم می باشد. جنس بدنه ی فولادی دستگاه موجب افزایش طول عمر دستگاه شده و کارکرد بهینه ی دستگاه را فراهم نموده است. در کل جارو برقی ها صدای بسیار زیادی را  در محیط اطراف ایجاد می کنند. اما این جاروبرخی بر خلاف صنعتی بودن سطح صدای بسیار پایین و مناسبی را دارا می باشد. از دیگر نکاتی که این دستگاه را مناسب انتخاب و کار در محیط های بهداشتی درمانی نموده است، سطح صدای پایین دستگاه می باشد. وزن این دستگاه 7.5 کیلوگرم و طول کابل آن 15 متر می باشد به همین دلیل به راحتی قابل حمل و استفاده می باشد. شرکت خدمات نظافتی جهت انجام نظافت بسیاری مراکز از جمله بیمارستان ها از این دستگاه استفاده می نماید. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر