کارواش دستی | Waterjet MC2C 150 Nilfisk

کارواش دستی MC2C150

واترجت آب سرد MC2C 150  برای استفاده های غیر حرفه ای و روزمره زندگی به کار می رود. از این کارواش دستی صنعتی معمولا برای استفاده در شستشوی تجهیزات ماشین های کشاورزی و دستگاه های صنعتی استفاده می شود. این دستگاه با دارا بودن فشار 150 بار و دبی 650 لیتر در ساعت یک دستگاه مناسب برای شستشوی سطوح مختلف  به صورت خرفه ای می باشد. واترجت  MC2C یک گزینه مناسب برای عملیات صنعتی و خدمات نظافتی در پروژه های کوچک توسط شرکت خدمات نظافت صنعتی میباشد. استفاده از این دستگاه بسیار راحت  و عمومی می باشد . به همین دلیل مورد توجه کاربران بسیار زیادی قرار گرفته و مورد استفاده قرار می گیرد.


 

مخزن

مخزن 2 لیتری این کارواش دستی خاص  دارای قابلیت جداسازی از دستگاه برای پر و خالی کردن مخزن از مواد شوینده می باشد که سهولت کار را برای کاربر آسان می نماید و در صورت آسیب و شکستگی به آسانی می توان تعویض نمود.

 

نازل و شلنگ

واترجت MC2C  دارای یک نازل 4حالته می باشد. این نازل طوری طراحی شده است که به طور همزمان می تواند در 4حالت مختلف تغییر حالت دهد و کاربر را بری استفاده راحت تر و کیفیت بالاتر کمک نماید.

با توجه به بالا رفتن فشار در این کارواش دستی باید یک شلنگ قوی برای این دستگاه موجود باشد. به همین دلیل استفاده از شلنگ با بافت های تقویت شده فولادی در پکیج این دستگاه قرار گرفته است. با توجه به نوع بافت فولادی شلنگ دارای عمر بالایی می باشد و به سختی دچار آسیب می شود.


موارد دیگر

در طراحی این دستگاه خاص با غیرفعال کردن ماشه تفنگی دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش شده و این قابلیت باعث صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش سر و صدا تاثیر بسیار زیادی دارد. همچنین باعث افزایش عمر دستگاه شده و در هزینه تعمیر و نگهداری کاهش هزینه قابل توجهی را شاهد هستیم.

واترجت MC2C دارای قابلیت تنظیم جریان آب و مواد شوینده توسط کاربر را دارا می باشد. این قابلیت به کاربر اجازه می دهد که با توجه به میزان آلودگی سطوح فشار آب را بالا برده تا آلودگی ها را از بین ببرد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کارواش دستی MC2C150