کف شوی صنعتی | Scrubber Abila 50B

کف شوی صنعتی Abila50B

اسکرابر Abila 50B از سری کف شور های پرکاربرد شرکت Comac  می باشد که با توجه قابلیت های این دستگاه و کوچک بودن ظاهر این کف شوی صنعتی نسبت به اسکرابرهای دیگر می توان در بسیاری از فضاها  از آنها استفاده نمود. شرکت های خدماتی با توجه به اینکه پروژه های متعددی در حوزه نظافت انجام می دهند ، دستگاه هایی با چنین قابلیت هایی بسیار مناسب بوده و مورد استفاده قرار می دهندو

این دستگاه به ظاهر کوچک و قدرتمند دارای دو عدد باتری 12 ولتی می باشدکه نیروی لازم برای حرکت دستگاه ، مکش و شستشو را تامین می دهند. تجربه ای که شرکت خدماتی در استفاده از این دستگاه ها بدست آورده اند نشان می دهد مه پاکیزه نمودن دستگاه بعد از هر بار استفاده به عمر و عملکرد دستگاه تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

 

ویژگی های اسکرابر Abila 50B 

در اینجا به بررسی مهم ترین ویژگی های کف شوی صنعتی Abila 50B می پردازیم:


سامانه شستشو

اسکرابر Abila 50B دارای یک سیستم ویژه به نام CDS می باشد مه می توان با توجه به نوع آلودگی می توان میزان خروجی آب و مواد شوینده داخل مخزن را تنظیم نمود.به کمک این دستگاه می توان در حدود 30 تا 50 درصد در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی کرد.این سیستم تماس کاربر را با مواد شوینده شیمیایی جلوگیری می کند و تنها با مخزن می توان بهترین شوینده را برای استفاده انتخاب نمود.

 

سامانه مکش

تی دستگاه زمین شوی به طور کامل مطابق با حرکت ماشین تنظیم شده و این حرکت باعث می شود که زمین به صورت کامل خشک شود. تی دستگاه طوری طراحی شده است که فضای باریم ودارای انحناء را به صورت کامل تمیز می کند. توان موتور مکش این دستگاه 400 وات بوده و ار باردهی بسیار بالایی برخوردار است.

 

مخازن

Abila 50B کف شوی صنعتی کمپانی Comac دارای دو مخزن آب که ظرفیت مخزن آب تمیز 48 لیتر و مخزن آب کثیف 54 لیتر می باشد. قرار گرفتن فیلتر مخصوص بر روی دهانه ورودی آب تمیز مانع ورود آشغال و سنگ ریزه به مخزن می شود.

قرار گرفتن نشانگر مخصوص برای نشان دادن میزان آب موجود در مخزن آب تمیز به مدیریت آب برای شستشو به کاربر کمک می کند.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کف شوی صنعتی Abila50B