کفشوی | Scrubber Innova 55B

کفشوی Innova55B

اسکرابر جدید کمپانی کماک با طراحی ویژه نسل جدیدی از دستگاه های کف شوی صنعتی را به بازار جهانی معرفی نموده است.دستگاه کفشوی Innova 55B  با ابعاد بسیار مناسب جایگزین کفشوی دستی می باشد. تنها با صرف هزینه ای برابر هزینه ی خرید یک کفشوی دستی میتوانید دارای اسکرابر سرنشین دار جدید این کمپانی شوید. این دستگاه مناسب نظافت سطوح تا 3000 متر مربع می باشد.با استفاده از این دستگاه سرعت انجام خدمات نظافتی افزایش یافته و در زمان بسیار کوتاهتری نسبت به دستگاه کفشوی دستی خدمات نظافتی را به انجام می رساند.چرخ های کفشوی Innova 55B همانند چرخ های خودرو طراحی شده است.کمپانی کماک به دلیل استفاده از این نوع چرخ و ابعاد مناسب بالاترین میزان مانور جهت نظافت را فراهم نموده است.ویژگی های اسکرابر Innova 55B

در اینجا به بررسی مهم ترین ویژگی های کفشوی Innova 55B می پردازیم:


سامانه شستشو

عملکرد شستشوی این دستگاه به کمک یک برس صورت پذیر می باشد.پهنای شستشوی این کفشوی 56 سانتیمتری می باشد.در صورت توقف کامل دستگاه برس بلافاصله از حرکت می ایستد. این دستگاه در حالت اقتصادی نیز قادر به انجام امور نظافتی می باشد.در این حالت میزان مصرف آب و مواد شوینده به میزان چشمگیری کاهش می یابد.


سامانه مکش

در انتهای این دستگاه کفشوی تی آن قرار گرفته است.تی جمع کننده ی آب و موتور مکش قدرتمند این دستگاه کفشوی موجب شده است بلافاصله پس از نظافت کف، سطح زمین به کلی خشک شود.

 

مخازن:

مخزن آب تمیز دستگاه با گنجایش 70 لیتر این دستگاه را مناسب نظافت فضاهای وسیع نموده است. مخزن آب تمیز دستگاه به راحتی از دستگاه جدا می شود. در صورت عدم استفاده از دستگاه می توان آب باقی مانده در این مخزن را از درون مخزن خارج نمود.


سایر ویژگی های دستگاه:

از دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه سطح صدای پایین آن می باشد. سطح صدای دستگاه تنها 54 دسی بل بوده و مناسب نظافت اماکنی همچون بیمارستان ها و سرای سالمندان می باشد.این دستگاه بسیار در دسترس بوده و به راحتی می توان به کمک آسانسور های استاندارد، آن را به سایر طبقات انتقال داد.جهت استفاده از دستگاه در حالت اقتصادی میزان صدای دستگاه به 45 دسی بل کاهش می یابد.شرکت خدمات نظافتی با استفاده از این دستگاه امور نظافتی بیمارستان ها،اماکن آموزشی و مکان هایی از این دست را صورت پذیر کرده است.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کفشوی Innova55B