فرش و مبل شوی Carpet and sofa Cleaner Comac | Carpet and sofa Cleaner Comac

فرش و موکت شوی Carpet and sofa Cleaner Comac

فرش و موکت شوی Carpet از سری دستگاه های کمپانی و برند معروف اروپایی COMAC می باشد. ازین دستگاه جهت شستشو و نظافت پرده ، موکت ، فرش و می توان استفاده نمود.شرکت خدمات نطافتی صنعتی در پروژه های نظافتی خود با کمک امکانات این دستگاه ها به انجام شستشوی فرش و موکت و ... می پردازد.

سیستم کارکرد قدرتمند این دستگاه به این صورت می باشد که با تولید فوم و پاشش بر روی مبل و موکت و مکش همزمان توسط این دستگاه کار شساشو را بسیار آسان کرده است.برس های قدرتمند و با ظرافت آن باعث می شود که محل شستشو با نهایت پاکیزگی از آلودگی رفع گردد. عمل همزمان پاشش و مکش باعث می شود  که خیسی کف و فوم به درون مبل نفوذ نکند و نم و خیسی در مبل باقی نماند.


ویژگی های دستگاه مبل شوی Carpet and sofa Cleaner Comac 

تعدادی از مهم ترین ویژگی های مبل شوی Carpet and sofa Cleaner Comac را در بخش های مجزا شرح داده شده است :

 

سامانه پاشش

کمپرسور این دستگاه وظیفه تولید کف و فوم مورد نیاز برای شستشو را تامین میکند. کف تولید شده با غلظت بالا به شکل خامه ای تولید شده به وسیله پمپ بر روی فرش یا مبل می پاشد. این دستگاه قادر به تنظیم میزان فوم مورد نیاز برای خروجی بر روی فرش یا موکت قابل تنظیم می باشد.

 

سامانه مکش

سامانه مکش با سامانه پاشش در ارتباط مستقیم می باشد. زمانی که کف و فوم بر روی فرش یا مبل ریخته شود باید توسط مکنده جمع آوری گردد. این دستگاه با توجه به دارا بودن مکنده قدرتمندبه سرعت بسیار بالا کف و فوم ریخته شده را جمع آوری می کند.این سامانه طوری عمل می کند که بیشترین نم موجود را گرفته و مانع نفوذ آب به لایه های زیرین می گردد.

 

فیلتر

فیلتر توپی شکل AirStop این دستگاه در زمان مکش آب و کف باعث شده که آب به داخل موتور وکیوم نفوذ نکند و آسیبی به موتور دستگاه نرسد. فیلتر توپی شکل این دستگاه طوری عمل می کند که با بالا آمدن سطح کف در مکنده این شناور همزمان بالا می آید و فضا را برای کف و آب کثیف مسدود کرده و آنها را به سمت مخزن آب کثیف سرازیر می کند.

 

مخزن آب

مخزن آب تمیز که برای عملیات شستشو استفاده می شود 18 لیتر و مخزن آب کثیف که آلودگی و آبی که برای شستشو مصرف شده توسط مکنده جمع آوری می شود این مبل شوی 20 لیتر می باشد. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر