واترجت صنعتی | Waterjet Benzin KDB 1540

واترجت صنعتی KDB1540

واترجت صنعتی از نوع آب سرد ساخت شرکت Ehrle آلمان یکی از برندهای معتبر اروپا می باشد.این واترجت صنعتی فشارقوی از نوع بنزینی دارای کابری آسان می باشد.موتور بنزینی قدرمتند این دستگاه باعث شده که اکثر کارهایی که نیاز به واترجت صنعتی باشد را انجام دهد. بنزینی بودن این دستگاه باعث شده که در مکان هایی که برق در دسترس نیست قابل استفاده باشد.

 

اجزای دستگاه

دستگاه واتر جتKDB1540 ساخت کمپانی آلمانی Ehrle با یهره گیری از تکنولوژوی روز دنیا دستگاه های بسیار با کیفیتی را تولید می کند. اجزای اصلی این دستگاه شامل پمپ، موتور و متعلقات مانند شلنگ ، نازل و ... می باشد.

 

پمپ :

پمپ واترجت کرنسله مدل KDB1540 دارای سه پیستون می باشد که باعث شده فشار آب با قدرت بالا را تولید کند. جنس پمپ از نوع سرامیک بوده و ضد آب بودن پمپ دستگاه باعث شده که پمپ بر اثر ریختن آب دچار مشکل و خرابی نشود.

 

موتور :

موتور این دستگاه قدرتمند از نوع بنزینی و دارای 4 سیلندر می باشد. توان 13500و دور موتور 1300 این واترجت صنعتی رابه یکی از دستگاه های قدرتمند موجود تبدیل کرده و می تواند بسیاری از خدمات نظافتی را به خوبی و با بهترین کیفیت انجام دهد.

 

مشخصات دیگر دستگاه :

این واترجت بنزینی دارای دو نازل فلت و دوار می باشد که بستگی به نوع آلودگی می توان از این نوع نازل ها استفاده کرد. سیستم این دستگاه برای صرفه جویی در مصرف سوخت در هنگام استفاده نشدن ، واترجت صنعتی خاموش می شود. شلنگ های این دستگاه از نوع بافت فولادی با روکش پلاستیک می باشد که در فشارهای بالا دوام فوق العاده ای دارد.  

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر