کارواش صنعتی | Waterjet Q599 TST

کارواش صنعتی Q599TST

این دستگاه امکان نظافت توسط آب فوق فشار قوی را فراهم می نماید. دستگاه دارای 4 چرخ پلاستیکی است که حرکت و تعادل دستگاه توسط این چرخ ها به آسانی صورت پذیر می باشد.جهت کنترل دستگاه و جلوگیری از حرکت آن در حین استفاده، دستگاه دارای ترمز های قدرتمند نیز می باشد.واتر جت Q 599 TST  دارای شلنگ 20 متری بافته شده از فولاد بوده و با دو نازل مختلف جهت انجام امور نظافتی مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت خدمات نظافتی جهت انجام اموری همچون لایه برداری سطحی از بتن، لایه برداری رنگ از فلز، شستشوی ماشین آلات و ... از این دستگاه استفاده می نماید.

اجزای دستگاه

اجزای اصلی تشکیل دهنده ی دستگاه شامل پمپ، موتور، مخزن آب می باشد.در ذیل به بررسی ویژگیهای آنها می پردازیم:

پمپ

پمپ قدرتمند کارواش صنعتی Q 599 TST  با طول عمر بالا از مواد اولیه بسیار مقاوم تشکیل شده است. پمپ این دستگاه به دلیل جنس فولادی با روکش سرامیک بسیار مقاوم در برابر خوردگی و سایش می باشد.جنس پمپ به افزایش هدایت حرارت کمک می کند.


موتور

موتور واتر جت Q 599 TST  بسیار مقاوم و کم صدا می باشد.موتور دستگاه 3/3 کیلو وات قدرت دارد و تنها سرعت چرخش آن 1400 دور بر دقیقه است.همین امر موجب کم بودن سطح صدای دستگاه شده است.


مخزن آب

مخزن آب دستگاه به صورت یکپارچه با خود دستگاه قرار گرفته است.این امر موجب می شود کمترین آسیب به پمپ دستگاه وارد شود زیرا آب مصرفی دستگاه به طور کامل تامین می شود.


مشخصات عمومی

دستگاه دارای 4 چرخ پلاستیکی بزرگ و مقاوم جهت حرکت مناسب بر روی تمامی سطوح می باشد. فشار و جریان آب در دستگاه به طور کامل قابل تنظیم می باشد. این امر کمک به صرفه جویی قابل توجهی در میزان آب می کند. طراحی دستگاه بسیار کاربردی می باشد و تمامی اجزای دستگاه جایگاه به خصوصی دارند. فضای اشغال شده توسط دستگاه این دستگاه بسیار کم بوده و نگهداری و مراقبت از آن نیز بسیار آسان می باشد. در قسمت جلو و عقب دستگاه از ضربه گیر استفاده شده است و در صورت برخورد با موانع آسیبی به بدنه ی دستگاه وارد نمی شود.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کارواش صنعتی Q599TST