اسکرابر صنعتی | Scrubber ARA80BM100

اسکرابر صنعتی ARA80BM100

اسکرابر سرنشین دار ARA 80 BM 100  دارای بدنه ی بسیار مقاوم با قابلیت نظافت انواع سطوح در مراکزی همچون بیمارستان ها، فروشگاه ها ، مراکز تفریحی و ... با مساحت کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد.  چرخ های این اسکرابر صنعتی دارای سطح دنده ای هستند و ضد سایش می باشند. این دستگاه با طول کلی 138 سانتیمتر و گنجایش مخزن آب 100 لیتری به آسانی قابل حمل بوده و همچنین توسط آسانسورهای استاندارد می توان آن را به طبقات دیگر انتقال داد. تمامی بخش های فلزی و پلاستیکی دستگاه تماماً قابل بازیافت می باشند.استفاده از این اسکرابر صنعتی بسیار آسان بوده و این دستگاه به دلیل داشتن ویژگی های منحصر به فرد دارای استاندارد های جهانی و گواهی بهداشت HACCP  می باشد. شرکت خدمات نظافتی با توجه به ویژگی های خوب این دستگاه در پروژه های مختلف نظافتی از این دستگاه بهره می برد. استفاده از این دستگاه برای نظافت کف لابی سالن مجتمع و ... بسیار کاربردی می باشد.ویژگی های دستگاه اسکرابر صنعتی ARA 80 BM 100

این دستگاه دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد در ذیل به بررسی آنها می پردازیم:


سامانه شستشو

اسکرابر ARA 80 BM 100 زمین شوی صنعتی بسیار قدرتمند ، دارای دو برس می باشد که خلاف جهت یکدیگر در چرخش می باشند. میزان فشار این برس ها بر روی زمین قابل تنظیم بوده و بسته به جنس سطح و آلودگی های سطح مورد نظر متغیر می باشد. این برس ها با سرعت 160 دور در دقیقه سطح آلوده را شستشو می نمایند. پهنای شستشوی سطح در این دستگاه 800 میلیمتر بوده و پهنای تی دستگاه 980 میلیمتر می باشد. پهنای تی نسبت به پهنای شستشو بزرگتر می باشد. به همین سبب موجب شده است که تمامی آب های آلوده و کثیف را جمع آوری کرده و ردی از آلودگی باقی نمی ماند.


سامانه مکش

تی این دستگاه در قسمت پشتی آن قرار گرفته و دارای سرعت مکش بالای 33 لیتر بر ثانیه می باشد. توان مکش بالای 170 میلی بار موجب شده آب آلوده به سرعت به مخزن انتقال یافته و سطح نظافت شده کاملاً خشک شود.


مخازن

دستگاه اسکرابر  ARA 80 BM 100ساخت کمپانی COLUMBUS  دارای دو مخزن می باشد.مخزن آب کثیف و مخزن آب تمیز. گنجایش مخزن آب تمیز 100 لیتر و گنجایش مخزن آب کثیف 115 لیتر می باشد.


سایر ویژگی ها

قدرت مانور بالای دستگاه موجب سهولت در حرکت آن در فضاهای محدود تر همچون راهروها شده است.طراحی دستگاه به گونه ای می باشد که کاربر با این دستگاه احساس راحتی کرده و در استفاده به مدت طولانی از دستگاه احساس خستگی نمی کند.. دستگاه دارای پنل کنترل سرعت و روشن، خاموش کردن دستگاه می باشد. باتری دستگاه با ظرفیت بالا پس از شارژ، می تواند تا 8 ساعت به طور پیوسته کار مفید انجام دهد.

 

درخواست اطلاعات

فیلم های اسکرابر صنعتی ARA80BM100