سویپر صنعتی | Sweeper Duemila D

سویپر صنعتی DuemilaD

سوییپر صنعتی Duemila D یک جاروی محوطه خودرویی بزرگ می باشد که برای جمع آوری و نظافت خاک و برگ و زباله های بزرگ با حجم بسیار زیاد استفاده می شود.از ویژگی های مفید و کاربردی این سویپر صنعتی قدرتمند می توان به کارکرد طولانی و بدون وقفه این دستگاه اشاره نمود.با توجه به ویژگی های این دستگاه می توان از این سویپر صنعتی قدرتمند در محیط های صنعتی و بسیار وسیع استفاده نمود. لاستیک های توپر این دستگاه باعث شده که بتوان با این دستگاه بر روی سطح خشن  حرکت و عملیات نظافت را با خیال راحت انجام داد.

ویژگی های دستگاه سوییپر Duemila D

تعدادی از مهم ترین ویژگی های اس سویپر صنعتی Duemila D  را در بخش های مجزا شرح داده شده است :

 

سامانه شستشو :

موتور قدرتمند این دستگاه از نوع لمباردین با توان 35 اسب بخار می باشد که برس های کناری و مرکزی با قدرت بالای این موتور کار کرده و بهترین نتیجه در امر نظافت را می دهد و باعث افزایش کارکرد مفید دستگاه می شود. این سویپر صنعتی قدرتمند توانایی نظافت 9000 متر مربع در ساعت را دارا می باشد.


سامانه مکش :

در کنار برس های این دستگاه دریچه مکش برای جذب گر د وغبار و زباله های روی سطح زمین قرار دارد. دریچه مکش هوا نیز باعث بلند نشدن خاک در هنگام جمع آوری و پاکیزه نمودن آلودگی ها سطح زمین در فضای آزاد می شود. فیلتر این دستگاه از جنس پلی استر با روکش آنتی استاتیک و سیستم تمیزکننده الکتریکی می باشد.

 

مخارن :

ظرفیت مخزن سویپر صنعتی Duemila D میزان 470 لیتر می باشد که نحوه تخلیه مخزن به صورت هیدرولیک می باشد که می توان زباله ها را به راحتی تخلیه نمود.درخواست اطلاعات

گالری تصاویر