جارو | vacuum cleaner mistral 352DS

جارو Mistal352

جاروبرقی نیمه صنعتی و مناسب برای مکش مواد در حجم های کوچک و متوسط در صنایع و کارخانه های دارو سازی و شیمیایی می باشد.

این دستگاه مناسب برای استفاده در پروژه های جمع آوری مواد می باشد که شرکت خدماتی نظافتی با استفاده از این دستگاه در بسیاری از کارهای نظافتی می نماید.

این جارو برقی دارای فیلتراسیون بسیار قدرتمند بوده و قدرت مکش بسیار بالای دستگاه می تواند مواد جامد متوسط و حتی مایعات را مکش نماید و سادگی جداشدن مخزن و تخلیه این دستگاه یکی از ویژگی های کاربردی این دستگاه می باشد که استفاده از آن را برای عموم آسان نموده است.
مکش:

جاروبرقی 352DS  دارای مکش بالایی می باشد که این قدرت مکش توسط دو موتور مجزا که بر روی دستگاه سوار می باشد تامین می شود. این دستگاه همواره قادر به مکش همزمان مایعات و جامدات می باشد که در خدمات نظافتی برای شرکت خدمات نظافتی صنعتی بسیار پرکاربرد می باشد.

 

فیلتر دستگاه :

نوع فیلتر به کار رفته در این دستگاه فیلتر ستاره ای از نوع تکان دهنده دستی می باشد که بازده پاکیزگی را تا حد زیادی بالا می برد. گرد و غبار جذب شده به وسیله این فیلتر توسط یک لرزش عمودی از فیلتر جدا می شود و در تمیزی فیلتر و بازدهی فیلتر تاثیر بسیار زیادی دارد.

 

مخزن :

این دستگاه دارای مخزن 35 لیتری می باشد. در زیر مخزن دستگاه چرخ هایی تعبیه شده است که کمک بسیار زیادی در تخلیه مخزن به افراد می کند.

 

ویژگی های دیگر جارو  Mistral 352 Ds

صفحه کنترل جاروبرقی دارای نشانگر های می باشد که درهنگام پر شدن فیلتر و مخزن جمع زباله شخص جارو نیمه صنعتی Mistal 352DS کننده را مطلع می سازد.شاسی بسیار مقاوم برای چرخ ها از ویژگی های قابل توجه این دستگاه می باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های جارو Mistal352