جاروی محوطه | Sweeper Comac CS140

جاروی محوطه ComacCS14

دستگاه سوییپر cs140 از دستگاه های نظافتی خودرویی می باشد که قادر به جمع آوری زباله های کوچک و بزرگ در حجم بسیار بالا می باشد.عملکرد دستگاه به کمک برس های چرخان که در زیر دستگاه قرار دارند می باشد.دستگاه دارای سه برس می باشد.یک برس مرکزی و دو برس کناری، که برس سوم انعطاف پذیر بوده و قادر به نظافت روی جداول نیز می باشد.آلودگی ها ابتدا توسط برس های کناری جمع می شوند سپس به سمت برس مرکزی هدایت شده و سیستم مکش تمامی آلودگی ها را از روی سطح جمع آوری می کند.دستگاه دارای سیستم لرزاننده الکتریکی می باشد که عملکرد این سیستم موجب می شود تا گرد و غبار جمع آوری شده توسط مکنده به فیلتر تکانده شوند.این دستگاه عملیات نظافت را به دو صورت خشک و مرطوب امکان پذیر کرده است. در شیوه ی مرطوب گرد و خاک پخش شده در محیط به دلیل پاشش آب بر روی برسها به حداقل میرسد.با استفاده از این دستگاه جهت نظافت در مصرف آب صرفه جویی می شود.گرد و غبار محیط را کاهش داده و همچنین کمترین میزان گازهای گلخانه ای را تولید می کند.راه اندازی و استفاده ازاین دستگاه برای اپراتور بسیار آسان بوده و در کوتاهترین زمان ممکن قادر به نظافت فضای وسیعی می باشد.

 

اجزای دستگاه

اجزای دستگاه شامل خرطومی مکش،برس متحرک،فیلتر،مخزن تخلیه دستگاه،موتور دستگاه و کابین کنترل دستگاه می باشد.


خرطومی مکش:

جمع آوری زباله ها از روی زمین از طریق این بخش صورت پذیر می باشد. در مواقعی که دستگاه قادر به حرکت بر روی سطح نمی باشد، زباله های انباشته شده را توسط لوله ی خرطومی مکش جمع آوری می کنند.


برس متحرک:

دستگاه دارای برس هایی می باشد که حرکت آنها در زیر دستگاه کمک به جمع آوری زباله ها در زیر دستگاه و جاروب گرد و خاک از روی زمین می شود.برس انعطاف پذیر با خم شدن و حرکت بر روی دیواره ها قدرت نظافت روی جداول  را دارد. همچنین برس متحرک دستگاه زباله ها را بلند کرده و آنها را به سمت برس مرکزی انتقال می دهد.


فیلتر:

فیلتر دستگاه قادر به تصفیه هوا تا 5 میکرون می باشد. با توجه به اینکه دستگاه توانایی مکش زباله در اندازه های بزرگ را دارد، فیلتر دستگاه نیز در اندازه ی بزرگ طراحی شده است.


مخزن تخلیه دستگاه:

امکان تخلیه مخزن دستگاه در ارتفاع 180 سانتیمتری وجو دارد.عملکرد سیستم تخلیه همانند جرثقیل می باشد .مخزن دستگاه دارای دو بخش است که در بخش بالایی فیلتر دستگاه و در قسمت پایینی گرد و غبار و زباله های جمع آوری شده قرار می گیرد.


موتور دستگاه

موتور دیزلی دستگاه به قدرت 175 کیلووات ساخت کمپانی Perkins می باشد.سوخت دستگاه گازوئیل بوده و مخزن سوخت آن 150 لیتری می باشد.موتور دستگاه به گونه ای طراحی شده است که قادر به انجام کارهای سنگین و مداوم است.


کابین کنترل دستگاه:

کابین دستگاه ضد لغزش بوده و ایمنی بسیار بالایی برای کاربر به وجود خواهد آورد.شیشه ی بزرگی که در بخش جلویی ماشین قرار دارد،فضای دید کاربر را بسیار وسیع کرده است.تمامی دستورات فعالسازی و سایر سیستم های جانبی دستگاه در مقابل کاربر قرار گرفته و دسترسی به تمامی پنل ها به آسانی صورت پذیر است.


کاربرد دستگاه

سوییپر CS140  قابل استفاده جهت نظافت اماکن عمومی و فضاهای وسیع است.این ماشین سبب تسریع انجام امور نظافتی فضاهای وسیع شده و در مقایسه با شیوه های دستی با کیفیت بسیار بالاتری امور نظافتی را به انجام می رساند.

شرکت خدماتی نظافتی با بهره گیری از این دستگاه قادر به نظافت خیابان ها و معابر بزرگ در محوطه ی کارخانه،ادارات،بیمارستان ها و... می باشد.

 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های جاروی محوطه ComacCS14