کف شوی | Scrubber BR 752C

کف شوی BR752C

اسکرابر سرنشین دار BR752C ساخت کمپانی Nilfisk  دانمارک یکی از بزرگترین تولید کننده دستگاه های نظافتی در جهان می باشد. این مدل کف شوی یکی از پیشرفته و بهترین کف شوهای تولید شده کمپانی Nilfisk است. قابلیت سیستم بهینه Ecoflex میزان مصرف آب و مواد شوینده را مدیریت می کند و در مصرف آب و مواد صرفه جویی قابل ملاحظه ای انجام می دهد.

امروزه شرکت های نظافت صنعتی با وجود چنین دستگاه هایی به انجام خدمات نظافت می پردازند و با توجه به میزان پاکیزگی بالا توسط این دستگاه ها کار را برای انجام نظافت و تضمین آن بسیار آسان تر نموده است.ویژگی های دستگاه کف شوی BR752C

تعدادی از مهم ترین ویژگی های اسکرابر BR752C را در بخش های مجزا شرح داده شده است :

 

سامانه شستشو :

برس اسکرابر BR750C از نوع غلطکی می باشد. سامانه پاشش این دستگاه به صورتی عمل می کند که دو برس این دستگاه با سرعت 720 دور بر دقیقه می چرخد و فضای آلئده را پاکیزه می نماید که این سرعت چرخش برای از بین بردن آلودگی ها بسیار مناسب می باشد.

 

سامانه مکش :

تی این اسکرابر هوشمند بوده و مسیر برس زنی را به صورت کامل پوشش می دهد. سرعت مکش 26 لیتر بر ثانیه باعث شده که این دستگاه یکی از قوی ترین و قدرتمندترین موتور وکیوم های بین اسکرابرهارا به خود اختصاص دهد. پهنای شستشوی این دستگاه 710 میلی متر بوده و پهنای مکش 890 میلی متر می باشد. به دلیل ایمکه پهنای مکش از پهنای شستشو بیشتر می باشد هیچ آب و مواد شوینده ای بر روی زمین باقی نمی ماند.

 

مخازن :

اسکرابر BR752C ساخت کمپانی معروف Nilfisk دارای دو مخزن آب نمیز 80 لیتری و مخزن آب کثیف 80 لیتری می باشد که می توان مخزن بزرگ این کف شوی را از نکات مثبت این زمین شوی قدرتمند دانست.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کف شوی BR752C