کفشور | Scrubber Elan

کفشور Elan

اسکرابر خودرویی Elan ساخت کمپانی RCM  ایتالیا یکی از مجهزترین اسکرابرهای موجود در بازار جهانی با توانایی های ویژه ای می باشد. ابعاد این دستگاه طوری طراحی شده است که دارای عرض کم و ارتفاع طویل می باشد و به همین دلیل حتی می تواند در داخل آسانسور نیز قرار گیرد و با آسانسور به طبقات انتقال پیدا کند. امروزه شرکت هایی که خدمات نظافت صنعتی ارائه می کنند با بهره گیری از این نوع دستگاه ها خدمات نظافت را به بهترین نحو و سریعترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب انجام می دهند. اسکرابر Elan  با توجه به ابعاد منحصر بفرد خود می تواند به راحتی در بین مسیر رفت و آمد صندلی های انتظار در بانک ها ، بیمارستان ها ، قفسه های هایپرمارکت ها و ... حرکت نماید. استفاده از این دستگاه ها برای نظافت بسیار مقرون به صرفه می باشد. زیرا این دستگاه به طور همزمان کف زمین و سالن ها را با آب و مواد شوینده شسته و خشک می نماید و بلافاصله می توان از مسیر شستشو شده تردد نمود.

 

 ویژگی های دستگاه کفشور Elan

تعدادی از مهم ترین ویژگی های کفشور  Elan را در بخش های مجزا شرح داده شده است :

 

سامانه شستشو :

این دستگاه دارای دو برس 800 میلی متری  از نوع دیسکی می باشد که دارای سرعت 185 دور بر دقیقه با توان 450 وات می باشد. سییستم کنترل پاشش آب در کفشور Elan  می تواند تا حد زیادی مصرف آب را کاهش دهد. این امکان خوب برای زمان هایی که دستگاه در مکان هایی با سرعت کم در حال حرکت می باشند مناسب است تا از ریختن آب اضافی در کف جلوگیری کند.

 

سامانه مکش :

اسکرابر خودرویی Elan دارای یک تی 960 میلی متری می باشد که این تی آب ، مواد شوینده حاصل از شستشو که در کف باقی مینده را به صورت کامل از زمین جمع آوری می نماید. همچنین خاصیت ارتعاشی تی باعث شده که هنگام برخورد با اشیا آسیب نبیند.

موتور وکیوم این دستگاه بسیار خاص می باشد که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت مواد شوینده به داخل موتور وکیوم از فیلتراسیون سه مرحله ای استفاده کرده است.

 

مخازن :

این دستگاه دارای دو مخزن آب کثیف با ظرفیت 100 لیتر و آب تمیز با ظرفیت 95 لیتر می باشد که در نوع خود دارای ظرفیت قابل قبولی می باشد.

 

ویژگی های دیگر :

یکی از مهمترین مزیت های این دستگاه دور زدن درجا همانند اسکرابرهای دستی می باشد که دارای سیستم کنترل سرعت در هنگام دور زدن می باشد که از واژگومی دستگاه جلوگیری می نماید.

از دیگر ویژگی های این کفشور خاص می توان به بدنه قابل بازیافت آن که از جنس پلی اتیلن می باشد اشاره کرد.

کارکرد بی صدا این دستگاه باعث شده استفاده در مکان هایی مانند بیمارستان ها قابل استفاده گردد.

 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کفشور Elan