اسکرابر صنعتی | Scrubber RA43B20

اسکرابر صنعتی RA43B20

اسکرابر RA43B20 محصول کمپانی Columbus آلمان می باشد. با توجه به اینکه امروزه نظافت صنعتی جای خود را به نظافت های سنتی داده، می توان از اینگونه دستگاه های پیشرفته در امر نظافت بهره برد که در زمان و نوع نظافت از لحاظ بازدهی بسیار بالا و غیر قابل مقایسه با روش های سنتی می باشد. این مدل از اسکرابرهای Columbus به دلیل اندازه کوچک و مخزن نسبتا بزرگ با توجه به ابعاد آن میتوان در مکان هایی با راهروهای باریک و فضاهای کوچک استفاده نمود. شرکت های خدمات نظافتی صنعتی با توجه به اینکه دارای پروژه ای متعدد با متراژها و کاربری های متعدد می باشد، از انواع مختلف دستگاه های زمین شوی استفاده می نمایند. این دستگاه به دلیل جمع و جور بودن در فضاهایی مانند بیمارستان مدارس و مهدکودک ها کاربرد زیادی دارند.


ویژگی های دستگاه اسکرابر صنعتی RA43B20

تعدادی از مهم ترین ویژگی های اسکرابر را در بخش های مجزا شرح داده شده است.

سامانه شستشو 

طراحی خاص برس های دستگاه به صورتی می باشد که به صورت کامل در زیر دستگاه قرار نگرفته و از اطراف به اندازه 5 سانتی متر بیرون زدگی مشاهده می شود. دلیل بیرون زدگی این است که میتواند پهنای بیشتری را نظافت نماید. همچنین در هنگام برس زنی آب و مواد شوینده به زیر برس ها ریخته می شود تا زمین به بهترین حالت شسته شود. با توجه به سیستم هوشمندی که روی دستگاه قرار گرفته است با رها کردن دسته ها سیستم پاشش آب و مواد شوینده قطع می شود و از همین روش در مصرف آب و مواد شوینده صرفه جویی می شود.


سامانه مکش

سامانه مکش این دستگاه دارای سرعت مکش 115 متر مکعب در ساعت می باشد که با توجه به اندازه  دستگاه دارای توان بالایی می باشد و این دستگاه را از سایر دستگاه های همرده خود بسیار پرکاربردتر و دارای امکانات و توایی بیشتر می باشد.


مخازن

تمامی اسکرابرهای موجود در بازار دارای دو مخزن آب کثیف و مخزن آب تمیز می باشد و با توجه به نوع کاربرد آن در فضاهای مختلف و کابری آن دستگاه مخزن هایی با اندازه های مناسب برای دستگاه تعبیه می شود. در این اسکرابر صنعتی کوچک و جمع و جور از مخزن آب تمیز به اندازه 20 لیتر و مخزن آب کثیف به اندازه 23 لیتر قرار داده شده است. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های اسکرابر صنعتی RA43B20