کفشوی | Scrubber RA55B40

کفشوی RA55B40

اسکرابر دستی مدل RA55B40 محصول کمپانی Columbus آلمان می باشد. استفاده از این کفشوی RA55B40 دستی برای مساحت های کوچک تا متوسط می باشد. از مزایای خوب این دستگاه داشتن باتری روی دستگاه می باشد که باعث عدم نیاز به پریزهای برق در نقاط مختلف ساختمان می شود. این دستگاه تمامی هزینه های شستشو و نظافت شامل مواد شوینده و نیروی انسانی را کاهش می دهد و باعث صرفه جویی در مصرف آب نیز می گردد.

این کاهش هزینه ها به غیر از اینکه صرف اقتصادی بسیار بالایی دارد ، کیفیت شستشو و نظافت بالای آن نیز دارای ارزش بسیار بالایی می باشد. استفاده از قطعات با کیفیت بالای تولید شده توسط این شرکت آلمانی تاثیر بسیار زیاد و قابل مشاهده ای در روند و نتیجه عملیات نظافت دارد.

 

 

ویژگی های دستگاه کفشوی RA55B40

تعدادی از مهم ترین ویژگی های اسکرابر را در بخش های مجزا شرح داده شده است :

سامانه شستشو :

این دستگاه با دارا بودن سیم برس با کیفیت که دارای سیستم پاشش می باشد. این سیستم سطح ایمنی کفشوی را تا حد زیادی بالا می برد و از اتلاف آب و مواد شوینده جلوگیری می نماید و سبب کاهش آسیب دیدن سیم برس دستگاه و قطعات دیگر می شود.

 

سامانه مکش :

اسکرابر دستی RA55B40 دارای توان مکش تا 1100 و سرعت مکش 115 لیتر بر مترمکعب ساعت می باشد. با توجه به قدرت بالای این دستگاه تمامی آب و مواد شوینده و آلودگی باقی مانده از شستشو به صورت کامل به داخل مخزن آب کثیف وارد می شود.

 

مخازن :

دستگاه کفشوی دستی RA55B40 دارای دو مخزن جداگانه 40 لیتری آب تمیز و آب کثیف می باشد. از مزایای این مخازن می توان به قابلیت جداسازی آسان مخزن کثیف برای شستشو و ضدعفونی کردن نام برد. آب تمیز مخزن آب تمیز نیز به راحتی قابل تخلیه می باشد.

 

ویژگی های دیگر :

طراحی این دستگاه بر پایه ی سیستم های مکانیکی می باشد و باعث توانمندی دستگاه در شرایط سخت شده است. طول عمر بالا و هزینه تعمیر و نگهداری کم از ویژگی های بارز سیستم مکانیکی به کار رفته در این دستگاه می باشد.

استفاده از استوانه ضربه گیر در دستگاه باعث شده تا برخورد با موانع سخت شکل ظاهری زیبای خود را حفظ نماید و مقاومت بالایی در برابر ضربه های محکم داشته باشد.

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های کفشوی RA55B40