جارو برقی | Industrial Central Vacuum Cleaner S20D

جارو برقی S20D

مکنده صنعتی S20D مجهز به پمپ لوب و موتور دیزلی ،جهت جابجایی و انتقال لجن ،خمیر و گستره ی وسیعی از مایعات مورد استفاده قرار می گیرد.دستگاه مجهز به فیلتر پاکتی اصلی و فیلتر ایمنی کارتریجی می باشد.این جارو برقی دارای محفظه 700 لیتری برای جمع آوری گرد و غبار می باشد.جنس بدنه دستگاه از فولاد سخت بوده که فولاد قابلیت عایق بندی صدا را دارا است.سرعت مکش دستگاه 7000 متر مکعب بر ساعت و قدرت مکش آن 3200 میلیمتر می باشد.

 

اجزای دستگاه

دستگاه دارای پمپ و سیستم فیلتراسیون است که هر یک از مواد اولیه بسیار با کیفیت تهیه شده اند.

 

پمپ دستگاه

دستگاه دارای پمپ لوب می باشد که مجهز به کانال های خنک کننده است و فیلتر اصلی آن از نوع پاکتی با سطح فیلتراسیون 260000 سانتیمتر مربع می باشد همچنین فیلتر ایمنی کارتریجی دستگاه با سطح فیلتراسیون 130000 سانتیمتر مربع است.نظافت این فیلتر ها به صورت خودکار و یا به کمک جریان معکوس هوا صورت پذیر می باشد.

 

موتور دستگاه

این مکنده صنعتی دارای موتور دیزلی با قدرت 97 کیلو وات ، مجهز به سیستم خنک کننده آبی می باشد.دستگاه دارای Belt drive  و Belt tightener می باشد که هر دو قابلیت تنظیم دارند.

 

مشخصات عمومی

بدنه دستگاه با چارچوب فولادی دارای استحکام بسیار بالا جهت اتصال به قلاب جرثقیل می باشد.این دستگاه دارای عایق صوتی به منظور ایجاد حداقل صدای تولیدی از دستگاه می باشد.دستگاه دارای سه درب جانبی جهت کنترل و بازبینی فیلتر اصلی ، ایمنی و همچنین دسترسی به محفظه ی پمپ و موتور است.این دستگاه دارای محفظه ی 700 لیتری به منظور جمع آوری گرد و غبار است.پنل کنترل دستگاه شامل کلید on/off موتور، آمپرسنج ، زمان سنج ،نشانگر میزان سوخت موجود در دستگاه و چراغ های هشدار دهنده می باشد.این دستگاه دارای استاندارد ATEX (استاندارد کار در محیط های خطرناک و قابل اشتعال ) را نیز دارا می باشد.

 

 

 

کاربرد دستگاه

جهت کار در کارخانه های صنعتی که با مواد قابل انفجار و اشتعال سر کار دارند به دلیل شرایط مناسبی که دارا می باشد از این دستگاه می توان استفاده نمود.

 

 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر