جارو برقي | Industrial Vacuum Cleaner S20Truck

جارو برقي S20Truck

مکنده کامیونی S20 Truck  یکی از قدرتمندترین جارو برقي های موجود در بازار می باشد که با توجه به کارایی بسیار زیاد و کارآمد بودن این دستگاه جزء دستگاه های با کیفیت به حساب می آید. این جارو برقي پرقدرت قادر به مکش انواع مواد مانند سنگ ریزه می باشد و خرده سنگ به قطر 60 میلی متر تا ذرات گرد و غبار بسیار ریز را به راحتی به مخزن زباله خود می کشد.

مکنده کامیونی S20 Truck  دارای موتور دیزلی مستقل بوده و از موتور خودرو برای مکش استفاده نمی کند. به همین دلیل مصرف سوخت به مقدار قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد. با توجه به دارا بودن استاندارد ATEX ZONE 22 این مکنده کامیونی می تواند برای جمع آوری مواد قابل انفجار و گردوغبار ذغال سنگ استفاده کرد. بدنه این دستگاه برای احتمال موج انفجاری بسیار تقویت گردیده است. به همین منظور دریچه هایی ایمنی را در روی مخزن قرار گرفته تا به محض انفجار داخل مخزن دریچه ها باز شده و فشار تولیدشده انفجار را کاهش می دهند.

این جارو برقي کامیونی دارای مخزن 10 مترمکعبی با جنس بدنه کربن فولادی سندباست و فیلتر یکپارچه می باشد. کمپرسور مستقل برای نظافت فیلترها باعث افزایش طول عمر فیلترها و باعث حفظ عملکرد بهینه دستگاه در کارکرد طولانی می شود..

 

مشخصات موتور دستگاه مکنده

موتور این جارو برقي قدرتمند دارای یک موتور دیزلی با توان 97 کیلوواتی مستقل از موتور کامیون می باشد. وجود دستگاه صداگیر بر روی اگزوز و مخزن سوخت 120 لیتری مجزا از نکات مثبت این دستگاه محسوب می شود.

 

 پمپ مکش

مکنده کامیونی S20 Truck دارای پمپ مجهز به سیستم خنک کننده می باشد که با قدرت خلاء کنندگی 70 درصد با سرعت 3200 مترمکعب در ساعت بر روی این جارو برقي قدرتمند سوار است. سوپاپ اطمینان این دستگاه و عایق بندی در برابر نفوذ گردوخاک و آب از مزایای بسیار مثبت این جارو برقي می باشد.

 

سیستم فیلتراسیون

این دستگاه دارای دو نوع فیلتر اصلی و ایمنی می باشد که نوع فیلتر اصلی پاکتی و فیلتر ایمنی از نوع کارتریجی می باشد. جنس فیلتر این جارو برقي پلی استر به مساحت 26 متر مربع است که سیستم نظافت فیلتر کمپرسور هوا می باشد.

 

مشخصات مخزن

مخزن S20 Truck بدنه از جنس کربن فولادی سندبلاست شده به شکل سیلندری باحجم 10 مترمکعب می باشد. در بالای سقف این مخزن یک چراغ خطر و دو چراغ در دو طرف چراغ خطر برای کار در شب قرار دارد. در داخل این دستگاه ، شناور برای مشخص کردن سطح مایعات و سنسور برای نمایش سطح مواد زاید داخل مخزن که از طریق دهانه 120 میلی متری می باشد قرار گرفته است. تخلیه هیدرولیکی ماشین با زاویه 45 درجه کار را برای تخلیه آسان کرده است.

 

مشخصات کنترل پنل

مشخصات کنترل پنل این جارو برقي بسیار قدرتمند کاملا قابل فهم برای همه افراد می باشد. یک دکمه توقف اضطراری بر روی این کنترل پنل طراحی شده است.از دیگر جزییات این قسمت می توان به سنسورهای سنجش میزان روغن ، درجه حرارت و کنترل سرعت موتور روی این کنترل پنل نام برد. کابل ارت 17 متری برای تخلیه بار الکتریکی دستگاه موجود می باشد که دارای گیره های اتصال به سازه و زمین را دارا می باشند. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر