واتر جت صنعتی | Waterjet 1200 Bar

واتر جت صنعتی 1200Bar

واترجت صنعتی فوق فشارقوی تولید کمپانی Falch با قدرت فشار 1200 بار و دبی خروجی 40 لیتر بر دقیقه می باشد که در دسته واتر جت های فوق فشارقوی قرار می گیرد.این واتر جت صنعتی با برخورداری از امکانات شاسی و ترمزهای فوق پیشرفته ، سیستم مخزن سه محفظه ای گزینه ای مناسب و ایده آل برای انجام عملیات صنعتی با کاربردهای جدید و متنوع می باشد.

 

اجزای دستگاه 

دستگاه واترجت 1200 فوق پیشرفته با به روزترین تکنولوژی روز دنیا دارای قطعات و اجزای بسیار پیشرفته در ساخت پمپ ، موتور ، مخازن آب و بنزین و روغن و دستگاه های ایمنی متناسب با استانداردهای روز دنیا تولید شده است.

 

پمپ 

پمپ واترجت 1200 با توجه به کارایی بسیار زیاد دستگاه دارای مشخصات بسیار ویژه ای می باشد.

قطعات پمپ از مواد با بالاترین کیفیت تهیه شده است. به همین دلیل هزینه تعمیر و نگهداری موتور این دستگاه بسیار پایین است.ساختار ساده و بسیار مقاوم موتور باعث شده که تعویض قطعات آسیب دیده بسیار آسان باشد. همچنین برای جلوگیری از خوردگی قطعات فلزی مانند سرپمپ و شیرهای ان از فئلاد ضد زنگ ساخته شده و ساختار آلومنیومی محفظه پمپ وظیفه انتقال حرارت را نیز به خوبی انجام می دهد.

با توجه به ساختار خوبی که در ساخت موتور به کار رفته است قرار گرفتن محفظه پمپ آب و روغن به صورتی که به هیچ وجه امکان مخلوط شدن آب با روغن وجود ندارد و به موتور دستگاه آسیب نرساند. همین دلایل گفته شده در ساختار پمپ می باشد که می توان از این دستگاه در کمترین حالت ممکن حدود 10هزار ساعت استفاده نمود.

 

موتور و بدنه 

موتور واترجت 1200 بار با توجه به اینکه از دسته واتر جت صنعتی های فوق فشارقوی است دارای اطلاعات فنی بسیار خوبی می باشد که می توان به موتور دیزلی چهار سیلندر طراحی کمپانی Deutz  آلمان از برندهای معتبر اروپا و جهان در ساخت موتورهای دیزلی نام برد. همچنین طول عمر بالا ، مصرف سوخت کم ، لرزش و صدای بسیار پایین باعث شده که نیاز به سرویس موتور بعد از هر 500 ساعت کارکرد احتیاج باشد.

بدنه این دستگاه با توجه به کیفیت بالای پمپ و موتور دارای مشخصات بسیار ویژه ای می باشد که می توان به شاسی کاملا گالوانیزه و کاپوت پلاستیکی چند لایه مقاوم در برابر حرارت و ضربه را نام برد. از جمله ویژگی های خاص این بدنه این دستگاه می توان به کاپوت مجهز به عایق صوتی برای جلوگیری از انتقال سر و صدای موتور به محیط بیرون نام برد.


 

تجهیزات دستگاه  

سیستم کنترل کننده الکترومیکی مختص به شرکت فالش با نام Falch Easy  می باشد که دارای صفحه نمایش با امکانات نمایش اطلاعات کامل کارکرد دستگاه از جمله فشار ، تعداد ساعت کاری و ... می باشد.

 

 

مشخصات عمومی 

در بخش مشخصات عمومی دستگاه می توان به مخزن سوخت دستگاه از جنس پلاستیک فشرده یکپارچه نام برد. این نوع مخزن های بدون درز و یکپارچه دارای مزیت های ویژه ای در سری ساخت جدید می باشد که مشکلات ترک خوردگی و سوراخ شدن در محل های اتصال و درز در سیستم ساخت های قبلی را ندارند. به همین دلیل نوع جنس پلاستیکی آن باعث شده که مشکل زنگ زدگی برای مخازن ایجاد نشود.

شیر ایمنی کمبود آب ، سامانه ضد یخ و سامانه ضد سرقت از سیتم های ایمنی دستگاه واتررجت 1200 بار کمپانی Falch   می باشد که به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا را بر روی دستگاه های خود نصب کرده و ضریب ایمنی دستگاه چه از لحاظ کارکرد و چه از لحاظ امنیت به بالاترین حد ممکن می رساند.

تجهیزات استاندارد این دستگاه مانند شلنگ ، قرقره شلنگ ، نگهدارنده شلنگ و جعبه تجهیزات جانبی می باشد. شلنگ های استفاده شده از جنس پلاستیک بسیار با کیفیت می باشد که که تحمل فشار آب تا 1200 بار و دمای 70 درجه سانتیگراد را دارد. آب های ورودی به به مخزن توسط فیلترهای نصب شده در ورودی مخزن تصفیه شده ، سپس وارد مخزن می شود.

 

 

درخواست اطلاعات