کارواش دستی | Waterjet 500 Bar

کارواش دستی 500Bar

دستگاه واترجت صنعتی آب گرم Falch یک شوینده ی فشار قوی با فشار 500 بار و دبی 30 لیتر بر دقیقه از کاربردی ترین کارواش دستی های موجود در بازار روز جهان می باشد.این دستگاه قابل استفاده با آب سرد و گرم می باشد که قادر به افزایش دمای آب تا 100 درجه سانتیگراد می باشد. همچنین در کوتاهترین زمان ممکن آماده به کار خواهد شد.این دستگاه دارای شاسی گالوانیزه و ترمز های پیشرفته Overrun می باشد.

 

اجزای دستگاه

دستگاه واتر جت Falch با یهره گیری از تکنولوژوی روز دنیا دارای طراحی منحصر به فردی می باشد.اجزای اصلی این دستگاه شامل پمپ، موتور، واحد گرم کننده می باشد.

پمپ واترجت 

در تولید پمپ واتر جت از قطعاتی با کیفیت بسیار بالا استفاده شده است و در صورت نیاز به  تعویض قطعات، این امر به آسانی صورت می پذیرد. همچنین هزینه تعمیر و نگهداری دستگاه بسیار کم می باشد.سر پمپ این دستگاه از جنس فولاد ضد زنگ است و در عین حال طراحی بسیار ساده و مقاوم دارد. فشار دستگاه را برای ایجاد توان بالاتر یا پایین تر می توان کنترل کرد.

 

موتور واترجت 

این دستگاه دارای موتور دیزلی 4 سیلندری ساخت کارخانه Deutz آلمان می باشد، که کمترین میزان صدا با بیشینه توان کارکرد را دارا می باشد.در عین حال مصرف سوخت این دستگاه نیز بسیار کم است. طول عمر بالای دستگاه و عدم نیاز به سرویس تا 15000 ساعت کارکرد از دیگر ویژگی های مثبت این دستگاه می باشد.

 

واحد گرم کننده شوینده فشار قوی 

گرم کن این دستگاه دارای مشعل های قابل تنظیم می باشد تا بتواند دما را به میزان مورد نیاز بالا ببرد. دارای محفظه های احتراق 33 کیلوواتی می باشد که بدنه ی آنها از جنس فولاد ضد زنگ است.

 

مشخصات عمومی دستگاه

این دستگاه دارای نمایشگر جهت تنظیم سرعت موتور، میزان فشار و هشدار زمان سرویس می باشد.محصولات فالش دارای سیستم کنترل کننده استاندارد falch easy  می باشند.مخزن آب دستگاه با گنجایش 400 لیتر از جنس پلاستیک بدون درز و یکپارچه می باشند.

مخزن روغن دستگاه با ظرفیت 150 لیتر و از جنس پلاستیک یک پارچه می باشد که در جریان کار در آن ترک ایجاد نمی شود، همچنین این مخزن از زنگ زدگی در امان می باشد.

دستگاه دارای سیستم ایمنی ضد سرقت می باشد و نگهداری آن را در هر مکانی آسان نموده است. سیستم ضد یخ موجب شده است دستگاه مناسب کار در هر فصلی از سال باشد.سیستم رسوب زدایی آب برای جلوگیری از رسوبات آهکی در بخش گرم کننده، شلنگ ها و سایر بخشهای دستگاه که آب در آنها جریان دارد می باشد.

کاپوت دستگاه از پلاستیک چند لایه ضد ضربه ساخته شده است که قادر به حفاظت از موتور و پمپ می باشد و مجهز به عایق صوتی می باشد.جهت جلوگیری از ورود هر گونه ماده ی ناخالص به درون پمپ طراحی شده است.

 

سایر تجهیزات همراه دستگاه

شلنگ فشار قوی 30 متری که می تواند فشار 500 بار را تحمل نموده و در برابر دمای بالای آب مقاوم می باشد. به کمک قرقره ای که در دستگاه دستگاه تعبیه شده است شلنگ 30 متری را می توان جمع کرد.نازل دستگاه که در سر شیلنگ نصب می شود دارای محافظ می باشد و در صورت نیاز به تمیز کردن می توان آن را به کمک سوزن مخصوص پاکسازی نمود.

 

 

 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر