نظافت پله برقی | Escalator Cleaning

نظافت پله برقی

با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی و بزرگ شدن ساختمان ها و طبقات بسیار زیاد آنها،  استفاده از وسایل پیشرفته برای جابجایی افراد در ساختمان ها ، مجتمع های تجاری و ... برای راحتی افرادی که در این محیط ها تردد دارند ، امری بدیهی می باشد. پله برقی و آسانسور در این مجتمع ها از راه حل های مناسب برای جابجایی افراد بین طبقات بوده و پله برقی از جمله وسایل پر استفاده ای است که جای پله  های ارتباطی در مجتمع های تجاری را گرفته و رفت و آمد را آسان تر کرده است. در ساختمان های تجاری و اداری بزرگ هدایت  افراد  به سایر طبقات نیز با استفاده از پله برقی صورت می گیرد. اگرچه هزینه اولیه این دستگاه در ابتدا زیاد می باشد و لی منفعت و سود حاصل از تردد بازدیدکننده به طبقات بالاتر و سود اقتصادی برای فروشگاه ها و مراکز تجاری اداری از لحاظ اقتصادی کاملا قابل توجیه می باشد. 


انواع آلودگی  

 آلودگی در پله برقی را می توان به دوبخش الودگی خشک و آلودگی تر تقسیم نمود.


آلودگی خشک :

این نوع آلودگی ها شامل گرد و غبار و گل و لای کف کفش افراد می باشد که با رفت و آمد بر روی پله برقی وارد شیارهای کف پله برقی می شود. همچنین مواد دیگر مانند آدامس و رنگ و مواد دیگری که به کف کفش افراد چسبیده می توتند باعث آلودگی پله برقی شود.


آلودگی تر :

ای نوع آلودگی که مواد روغنی مانند گریس که در تعمیر و نگهداری پله برقی استفاده می شود را شامل می شود که به مرور زمان با مخلوط شدن با خاک و خشک شدن به سختی از شیارهای کف پله برقی جدا می شود.نظافت و شستشوی 

 نظافت و شستشوی پله برقی یک امر تخصصی می باشد که شرکت خدمات نظافتی با توجه به داشتن دستگاه های روز دنیا در کوتاهترین زمان ممکن خدمات مناسب و قابل قبولفی را ارائه می دهد.


جاروبرقی صنعتی با نازل ثابت

آلودگی های خشک به وجود آمده در میان شیارهای پله برقی با استفاده از یک دستگاه جاروبرقی صنعتی مجهز به نازل ثابت به آسانی صورت می پذیرد. به گونه ای که دستگاه در بخش ابتدایی پله ها قرار می گیرد و نازل ثابت بر سطح پله قرار می گیرد که با حرکت پله ها آلودگی ها از میان شیار های موجود بر سطح پله به بیرون کشیده می شوند. 


دستگاه پله برقی شوی 

امروزه با توجه به تلکنولوژی روز دنیا استفاده از پله برقی رایج و بسیار پراستفاده شده است. به همین دلیل برای پاکیزه نگه داشتن پله برقی می بایست از روش های نوین استفاده نمود تا با دقت بالاتر و نتیجه کار بهتری در مدت زمان کوتاه تری پله ها پاکیزه شوند. دستگاه پله برقی شوی با شستشوی کف پله برقی با آب و مواد شوینده و مکش آب و آلودگی به صورت همزمان از سطح پله برقی یک کف پاکیزه به ما تحویل می دهد. از ویژگی مثبت این دستگاه می توان به شستشوی سطح افقی و عمودی پله ها نام برد.درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های نظافت پله برقی