شستشوی شیشه با بالابر | Wash glass elevator

شستشوی شیشه با بالابر

نظافت و شستشوی شیشه در ساختمان های امروزی به علت وجود بسیار زیاد شیشه در ساختمان ها یک امر ضروری و مهم می باشد که می بایست به صورت منظم و دوره ای انجام گیرد تا نمای ساختمان هایی که بیشترین جنس آن ها از شیشه می باشند به دلیل آلودگی های مختلف نمای زشت را به ساختمان ندهد. امروزه به علت ارتفاع زیاد ساختمان ها پاکیزگی شیشه ها به امری تخصصی با ایمنی کار بالا تبدیل شده و شرکت های خدماتی نظافتی این امر مهم را بر عهده دارند که با استفاده از مواد شوینده مخصوص در پاکیزگی بهتر کمک قابل توجهی می کنند.
 

انواع آلودگی  

آلودگی هوا ، آفات ، باران ، فضولات پرندگان از جمله آلودگی هایی می باشد که باعث آلودگی شیشه ها می شود .همچنین نوع آب و هوای هر منطقه جغرافیایی نیز می تواند در میزان آلودگی ها تاثیر زیادی داشته باشد. آلودگی هوا در شهرهای بزرگ که بر اثر استفاده گازوییل یا بنزین وسایل نقلیه  وارد هوا شده و اثرات مخرب و تغییر در ظاهر شیشه می گذارد. آفات و فضولات پرندگان بر اثر لانه سازی و دفع مدفوع بر روی شیشه ها ایجاد می شود.باران نیز می تواند ذرات معلق در هوا مانند خاک را به همراه آب باران بر روی شیشه ها ریخته و لک های آلودگی بر روی شیشه باقی بماند.روش های نظافت و شستشوی 

روش های نظافت و شستشوی شیشه به سه بخش بندباز ، بالابر و دستی تقسیم می شود که در این بخش نظافت با بالابر می پردازیم.

 

شستشوی 

در این بخش از کار نظافت به دو بخش نظافت داخلی و خارجی شیشه تقسیم می شود . نظافت خارجی شیشه ها با استفاده از مواد شوینده ، آب و تیغه های نظافت شیشه انجام می گیرد. تفاوت این بخش از نظافت با دیگر بخش های نظافت شیشه به دلیل ارتفاع زیاد ساختمان ها استفاده از بالابر می باشد که برای پاکیزه نمودن هر قسمت از شیشه می بایست با استفاده از بالابر به بخش مورد نظر رفته و رفع آلودگی را از مکان مورد نظر شروع کرده و با استفاده از بالابر با تنظیم ارتفاع تمامی نقاط مورد نظر را پاکیزه نماییم. 

درخواست اطلاعات

گالری تصاویر