تخریب یونولیت | EPS destruction

تخریب یونولیت

در هنگام ساخت و ساز بناها، به منظور ایجاد عایق هوا از یونولیت استفاده می شود به صورتی که بلوک های یونولیتی در میان دیوار کار گذاشته می شود و پس از اتمام ساخت یونولیت ها تخریب می شوند تا عایق هوایی مورد نظر ایجاد گردد. برای تخریب یونولیت های به کار رفته در ساختمان، روش هایی وجود دارد که از قبل مورد استفاده قرار گرفته است اما با ساخت و تولید دستگاه های مدرن نظافتی عملیات تخریب یونولیت با سهولت بیشتری انجام پذیر خواهد بود.


تخریب یونولیت با واترجت

با استفاده از یک واترجت صنعتی، بلوک های یونولیتی با سرعت و کیفیت بالایی تخریب می شوند. برای انجام این کار، شوینده های فشار قوی با فشار خروجی حداکثر 500 بار بسیار مناسب هستند. یکی از وظایفی که شرکت خدماتی نظافتی انجام آن را بر عهده می گیرد، عملیات تخریب یونولیت با استفاده از واترجت صنعتی می باشد.


مزایای تخریب یونولیت با آب

تخریب بلوک های یونولیتی به وسیله آب نسبت به روش های قدیمی مزیت های بسیاری دارد. با کمک این روش عمق بیشتری از یونولیت تخریب شده و در نتیجه سرعت انجام کار به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. علاوه بر این وجود آب در حین عملیات سبب انسجام یونولیت شده و در پایان کار آسان تر جمع آوری می شود.درخواست اطلاعات

گالری تصاویر

فیلم های تخریب یونولیت