شستشوی کف سالن رنگ | Floor cleaning paint shop

 شستشوی کف سالن رنگ

عملیات رنگ زدن ورق های فلزی در صنایع گوناگون مانند صنایع خودروسازی انجام می گیرد و ریخته شدن رنگ به اطراف امری اجتناب ناپذیر است. از این رو در سالن هایی که عملیات پاشش رنگ در آن صورت می پذیرد سطح زمین به صورت شبکه شبکه ساخته شده است تا رنگ از حفره های آن عبور کند و روی سطح زمین باقی نماند، اگر چه این رنگ بر روی سطح شبکه می نشیند و طی ماه ها و سال ها لایه ای قطور از رنگ تشکیل می شود. نوع آلودگی 

به مرور زمان لایه های رنگ روی هم انباشته شده و تبدیل به لایه ای کوبیده شده و مستحکم می گردد و با روش های معمولی از سطح توری شکل جدا نمی شود. اگر به شستشوی این لایه عمیق توجه نشود حفره های سطح بسته می شوند و رنگ به سختی پایین رفته و روی کف باقی می ماند.


روش شستشو

جهت شستشو و حذف لایه های محکم رنگ منتشر شده بر روی سطح، راه حل مناسب به کارگیری دستگاه های نظافتی قدرتمند می باشد. شرکت خدمات نظافتی با استفاده از این دستگاه ها می تواند در مدت زمان بسیار کوتاه و نتیجه ای رضایت بخش، عملیات شستشو را انجام دهد.


واترجت فوق فشار قوی

برای برداشتن لایه های قطور رنگ نیاز به یک واترجت فوق فشارقوی می باشد. به این منظور از نازل مخصوص شستشوی کف استفاده می شود که آب را با قدرت بسیار زیاد پاشش می کند و عمیق ترین لایه های رنگ را به طور کامل از شبکه ها جدا می کند و این در حالی است که دستگاه دارای سطح ایمنی بالایی است و فرآیند شستشو با آب فوق فشار قوی بدون هیچ گونه آسیبی انجام می شود. 


درخواست اطلاعات

گالری تصاویر