عملیات های صنعتی - Industrial operations

انجام انواع عملیات تخریب و عملیات رنگ بری و لایه برداری یکی از مهم ترین چالش هایی است که صنایع گوناگون همانند صنایع نفت،گاز و پتروشیمی، پل سازی، راه سازی، فولاد، رنگ سازی، تعمیر و بازسازی کشتی، ساخت و ساز و ... به طور پیوسته با آن مواجه می باشند. انجام این عملیات غالبا بسیار دشوار بوده و مستلزم صرف انرژی بالا و زمان طولانی می باشد. دشواری کار و حجم بالای آلودگی تولید شده در این نوع عملیات، تهدیدی جدی برای سلامت و ایمنی نیروی انسانی مورد استفاده در آنها به شمار می آید. کاهش زمان،هزینه و مشکلات زیست محیطی مرتبط با عملیات تخریب، لایه برداری و رنگ برداری در گرو استفاده از روش های مدرن و تجهیزات قدرتمند و خاص می باشد. این تجهیزات عموما بسیار گران قیمت بوده و سرمایه گذاری برای خرید آنها معمولا از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد. در چنین شرایطی استفاده از خدمات تخصصی ارائه شده توسط  یک شرکت خدماتی، گزینه ای ایده آل خواهد بود. انجام انواع عملیات صنعتی نیازمند تخریب بتن،یونولیت و .. همچنین لایه برداری و رنگ برداری از سطح جاده، خیابان، تجهیزات صنعتی ، مخازن و ...  یکی از فنی ترین و تخصصی ترین زمینه های فعالیت شرکت های خدماتی نظافتی می‌باشد. خدمات ارائه شده توسط شرکت های خدماتی در زمینه عملیات صنعتی را می توان در  سه گروه اصلی طبقه بندی نمود که عبارتند از:


عملیات تخریب


استفاده از ابزار صنعتی قدرتمند همراه با تجهیزات جانبی مدرن، انجام عملیات تخریبی را به شکل قابل توجه ساده تر نموده است. همچنین روش های جدید و دستگاه های پیشرفته  موجب کاهش زمان عملیات و افزایش کیفیت نتیجه نهایی می‌گردد. خدمات ارائه شده در زمینه عملیات تخریب عموما شامل تخریب بتن و تخریب یونولیت می‌باشد. برش قطعات و لوله های فلزی نیز در این دسته قرار می گیرد. برای گرفتن این خدمات با توانکاران الوند تماس بگیرید.


رنگ بری و لایه برداری


رنگ بری بدنه کشتی، رنگ بری عمومی، رنگ بری از بدنه مخازن و حذف خطوط ترافیکی در جاده ها و خیابان ها و همچنین انواع عملیات لایه برداری همانند حذف رسوب و جرم از تجهیزات، لایه برداری سطحی و ... عملیاتی دشوار و زمان بر می باشند که انجام آنها نیازمند تجهیزات پر قدرت است. بی دقتی در انتخاب روش مناسب برای رنگ بری یا لایه برداری و عدم کاربرد صحیح دستگاه مورد استفاده موجب افت شدید کیفیت سطح و آسیب دیدن آن شده و هدف نهایی از انجام عملیات را تأمین نمی نماید. دست یابی به کیفیت مطلوب و  انجام عملیات در زمان معقول و با هزینه قابل قبول در گرو انتخاب کارشناسانه روش و ابزار مورد استفاده و کاربرد صحیح دستگاه می باشد. شرکت های خدماتی معتبر با برخورداری از دانش و تجربه کافی، نیروی متخصص و دامنه وسیعی از تجهیزات صنعتی قدرتمند با مشخصات متنوع قادر به ارائه این دسته از عملیات صنعتی با بهترین کیفیت و هزینه می باشند.