مواد شوینده صنعتی - Industrial detergents

مواد شوینده صنعتی

مواد شوینده صنعتی با توجه به قدرت بالای پاک کنندگی که دارند می توانند انواع آلودگی های سخت را به راحتی پاک نمایند. برای رفع آلودگی باید نوع آلودگی مشخص شده و سپس مواد شوینده منناسب با آن انتخاب گردد. خاصیت های اسیدی و قلیایی مواد شوینده متفاوت هستند. از این رو در هنگام انتخاب نوع مواد باید ابتدا اطلاعات کامل و دقیقی را درباره نوع آلودگی بدست بیاوریم و سپس بهترین مواد شوینده صنعتی را با کارایی مناسب در رابطه با نوع آلودگی انتخاب نماییم. تا بهترین نتیجه در عملیات شستشو حاصل گردد.

این مواد شوینده به دلیل وجود خاصیت شیمیایی در خود دارای قدرت پاک کنندگی بسیار بالایی هستند و می توانند به آسانی انواع آلودگی های قدیمی و تثبیت شده،آلودگی های روغنی و مواد چسبنده مانند چسب و آدامس که بر اثر گذر زمان بر روی سطح باقی مانده اند را از بین ببرد.

این مواد شوینده صنعتی به دلیل قدرت پاک کنندگی بالاباعث می شوند که سطح در همان شستشوی اول به صورت کامل از آلودگی پاک گردد و دیگر به شستشوی مجدد نیاز نداشته باشد.  پاکیزگی سطوح در همان بار اول دارای مزایای بسیار زیادی ازجمله کاهش مصرف آب ، صرفه جویی در زمان،کاهش هزینه نیروی انسانی و افزایش کیفیت می باشد. با بررسی دقیق عوامل بالا می توان به صورت واضح مشاهده نمود که کاهش مصرف آب به دلیل کاهش دفعات شستشو و خاصیت پاک کنندگی بسیار زیاد این مواد می باشد. در نتیجه جذب آلودگی در دفعات بعد بسیار پایین می آید و مدت زمان بیشتری زمان می برد که سطوح پاکیزه شده آلوده گردند. این مواد از لحاظ بهداشتی از نوع آنتی باکتریال بوده و با حذف آلودگی های قدیمی سطحی پاکیزه با بوی مطبوع برای فضا فراهم می نماید و سطح سلامت و بهداشت محیط را بی نهایت بالا می برد. برای گرفتن این خدمات با توانکاران الوند تماس بگیرید.

همچنین بسیاری از این مواد با توجه به خاصیت میکروب زدایی قابلیت استفاده در دستگاه های مکانیزه اسکرابر و پولیشر را دارا می باشد و می توان عملیات شستشو را با سرعت و دقت بیشتری با این دستگاه ها انجام داد و در هزینه نظافت و نیروی انسانی صرفه جویی قابل توجهی انجام داد.