نظافت داخلی - Domestic Cleaning

نظافت فضای داخلی ساختمان‌ها و مجتمع های تجاری و اداری با توجه به گستردگی وسعت آنها، فرآیندی دشوار و زمان بر می باشد. تاثیر غیر قابل انکار بهداشت و پاکیزگی یک محیط بر سلامت، روحیه و کارایی افراد حاضر در آن محیط، نظافت و شستشوی پیوسته و حرفه ای مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی را به یکی از مهم ترین دغدغه های مدیران و مسئولین این مکان ها تبدیل کرده است. تعداد قابل توجه کارمندان و  ساکنین مجتمع های تجاری، اداری و مسکونی و همچنین حجم بالای تردد در این ساختمان ها، باعث افزایش میزان آلودگی محیطی گردیده و انجام عملیات نظافت و شستشوی روزانه را به امری غیرقابل اجتناب تبدیل می نماید. انجام عملیات نظافت و شستشو در چنین مقیاسی مستلزم مدیریت اصولی،بکارگیری نیروی انسانی باتجربه و کاردان و استفاده از ابزار و تجهیزات نظافتی کارآمد می باشد. در چنین شرایطی، استفاده از تجربه، تخصص و امکانات شرکت های خدماتی معتبر بعنوان راه حلی ایده آل برای انجام  عملیات نظافت داخلی فضاهای بزرگ مطرح می گردد. آشنایی دقیق یک شرکت خدماتی و نظافتی با انواع نیازهای نظافتی مجتمع های بزرگ و بهره مندی آن از نیروهای متخصص و تجهیزات نظافتی مدرن سبب افزایش سرعت و کیفیت عملیات نظافت و کاهش هزینه های مرتبط می گردد.  


پروسه نظافت داخلی مجتمع های بزرگ اداری، تجاری و مسکونی  شامل بخش های تخصصی زیر می باشد:


نظافت و شستشوی کف  


رفت و آمد زیاد در مجتمع های بزرگ سبب آلودگی و فرسایش  مداوم کفپوش این ساختمان ها می‌گردد. تاثیر پاکیزگی زمین بر دید افراد مراجعه کننده و اهمیت وجود سطحی تمیز و غیرلغزنده در حفظ ایمنی و سلامت افراد، لزوم نظافت و شستشوی منظم و صحیح کف را مشخص می نماید. در نتیجه نظافت و شستشوی کف یکی از مهم ترین خدمات ارائه شده توسط شرکت های خدماتی می باشد.


کفسابی 


یکی از مهم ترین عوامل موثر در زیبایی و جذابیت بصری مجتمع های بزرگ، ظاهر درخشان و جلادار کفپوش بکار رفته در آن می باشد. حجم بالای تردد افراد در این اماکن و حمل و جابجایی ابزارهایی همانند کالسکه، چرخ دستی و ترولی بر روی سطح باعث از بین رفتن جلا و کیفیت کفپوش با گذشت زمان می گردد. انجام عملیات کفسابی سبب پرداخت کفپوش آسیب دیده گردیده و جلاء و درخشش از دست رفته کفپوش را به آن باز می گرداند. انجام عملیات کفسابی به شکل اصولی و صحیح و با استفاده از ابزار و مواد مناسب، به حفظ کیفیت کفپوش کمک نموده و نیاز به تعویض آن در کوتاه مدت را برطرف می نماید. 


نظافت عمومی


سرویس های بهداشتی، راه پله ها و پاگردها، لابی ها و ... بخش هایی از مجتمع های تجاری و اداری می باشند که در معرض رفت و آمد و آلودگی بیشتری  قرار دارند. نظافت و شستشوی پیوسته و منظم این مناطق از انباشت آلودگی در انها جلوگیری نموده و به ارتقاء سطح بهداشت کلی محیط کمک می نماید. برای گرفتن این خدمات با توانکاران الوند تماس بگیرید.


نظافت تخصصی 


نظافت و شستشوی بخش هایی همانند پله برقی، آسانسور، پیاده روی متحرک، بعلت نوع طراحی و عملکرد آنها، نیازمند تخصص و ابزار ویژه و رعایت نکات ایمنی می باشد. نظافت غیر اصولی این بخش ها می تواند خطرات جدی برای کاربر و افراد حاضر در محیط و بروز نقص در عملکرد دستگاه را به همراه داشته باشد.


نظافت داخلی