نظافت استادیوم آزادی

مکان های عمومی، تجمع میکروبها
 

مکان های متعددی به دلیل رفت و آمد بسیار سبب ابتلای افراد به بیماری های مختلف می شوند که می توان با انجام اقداماتی بسیار آسان از ابتلا به این بیماری ها جلوگیری کرد.
در دنیای ما میلیون ها باکتری و جاندار ذره بینی زندگی می کنند که با چشم عادی دیده نمی شنود.اما در ابتلای افراد به بیماری ها موثرند.
بسته به نوع مکانی که شما در آنجا هستید یا هر وسیله ای که با با آن در تماس هستید سبب انتقال میکروب و باکتری ها از فرد به فرد دیگر می شوید.

جلوگیری از انتقال میکروب ها:

برای جلوگیری از بروز این بیماری ها کارشناسان مواردی از جمله :تمیز کردن وسایل ورزشی قبل و بعد از ورزش، استفاده کردن از دستمال مرطوب ضد باکتری و خشک کردن آن را توصیه می کند و هم چنین مراجعه به سالن های ورزشی که از سطح بالای بهداشت و نظافت برخوردار است.
مکان های عمومی با توجه به اینکه میزبان جمع کثیری از انسانها است و همواره در معرض جذب آلودگی و ویروس ها می باشد.با توجه به اینکه پاکیزه بودن و تمیزی مکان های ورزشی جزء ابتدایی ترین حقوق تماشاگران و بازیکنان است اما متاسفانه به امر نظافت  مکان ورزشی از جمله استادیوم ها توجه زیادی نمی شود.

حال با توجه به فینال جام باشگاه های آسیا و میزبانی از تیم ژاپنی و همچنین آلودگی بسیار در استادیوم کمر همت گماشته ایم
که برای رفاه حال بازیکنان عزیز و نیز تماشاگران محترم نظافت جامع و کامل استادیوم آزادی را بر عهده گرفته.با استفاده از
و مجهزترین دستگاه های صنعتی و مواد شوینده ی بهداشتی و ارگانیک و همراه با پرسنل ویژه ی خدماتی آموزش دیده سلامت شما
را تضمین نموده و پاکیزگی جایگاه تماشاگران ،سرویس های بهداشتی ،مسیرهای عابر پیاده را به شما هدیه می دهد.

امید است که توان کاران الوند با انجام نظافت تخصصی استادیوم بزرگ آزادی بتواند رضایت مندی تماشاگران محترم و بازیکنان عزیز را جلب نموده باشد.و تمیزی و پاکیزگی این مکان بزرگ ورزشی برگ سبزی برای دوستداران ورزش و پاکیزگی باشد.و این امر قدمی باشد تا مردم شریف ما دیگر نگران آلودگی های موجود در ورزشگاه نباشند و با خیالی آسوده از تماشای بازی لذت ببرند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: