شستشوی شیشه و نما با ابزار مدرن

امروزه برای نظافت محیط های صنعتی، محیط های کاری، ساختمان های مسکونی و یا تجاری از ابزار و تجهیزات مدرن استفاده می شود. با استفاده از ابزار جدید نظافت با دقت و سرعت بهتری انجام می پذیرد و از طرف دیگر نظافت نقاطی که دسترسی به آن ها سخت می باشد، امکان پذیر می شود. یکی از سطوحی که نیاز به ابزار تخصصی برای نظافت و شستشو دارد شیشه ها و نمای بیرونی و فضاهای داخلی می باشد. شستشوی شیشه و نما باید به گونه ای باشد که پس از نظافت هیچگونه لکه و رسوبی بر روی سطح نمایان نگردد، همچنین ابزار مورد نظر در هنگام شستشو باعث تسریع در عملیات خدمات نظافتی شود و از سوی دیگر موجب دسترسی به نقاط غیر قابل دسترس گردد.

 

استفاده از تجهیزات مختلف شستشوی شیشه و نما در خدمات نظافتی

نظافت و شستشوی شیشه ها و آینه های داخلی ساختمان ها و همچنین شیشه ها و نمای بیرونی، با استفاده از ابزار و تجهیزات تخصصی به راحتی امکان پذیر است. تی شیشه پاک کن، دستگاه واترجت یا کارواش دستی و همچنین دستگاه تخصصی نماشوی از تجهیزات مهمی هستند که در نظافت ساختمان های بزرگ و کوچک، صنعتی و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

شستشوی شیشه با تی مخصوص

نماشوتی مخصوص شیشه شویی با دسته تلسکوپی برای تنظیم ارتفاع دسته، برای برخی شیشه ها و آینه های داخلی ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استفاده از این تی می توان شیشه هایی را که دسترسی به آن ها سخت است، به آسانی نظافت نمود. گوشه ها و کناره ها و شیشه های در ارتفاع از جمله سطوحی هستند که به وسیله این ابزار کارآمد به خوبی شستشو می شوند.

 

 

 

 

شستشوی نما با واترجت

واترجتدستگاه واترجت یا شوینده پرفشار با ایجاد آب پرفشار برای شستشوی سطوح مختلف و از بین بردن آلودگی های سطحی و عمیق به کار می رود. از واترجت یا کارواش دستی نیز می توان برای شستشوی نما، شیشه، در و دیوار به خوبی استفاده نمود. دستگاه واترجت را نمی توان برای شستشوی نمای مرتفع به کار برد مگر از بالابر نیز استفاده گردد. شرکت های خدمات نظافتی معمولا برای شستشوی نمای ساختمان ها از وترجت استفاده می کنند.

 

 

 

شستشوی نما با نماشوی

نماشویدستگاه تخصصی نماشویی دارای انواع مختلفی می باشد که برخی متناسب با شیشه های داخلی و برخی برای شیشه و نمای بیرونی ساختمان مناسب می باشند. نماشو دارای یک فیلتر رزینی برای تصفیه آب می باشد، به گونه ای که آب بدون املاح را برای شستشوی سطح استفاده می نماید. آب بدون املاح علاوه بر این که خاصیت شستشوی بالاتری دارد و آلودگی ها را بهتر از سطح جدا می کند، پس از شستشو نیز هیچ لکه و اثر از خود بر روی شیشه باقی نمی گذارد. از سوی دیگر باعث می شود سطح تا مدت زیادی خاصیت دفع آلودگی ها را داشته و دیرتر کثیف شود. نماشوی بیونی با پاشش آب بر روی شیشه و نما آن را شستشو می دهند، اما در فضای داخلی که نمی توان از این دستگاه استفاده نمود، از شیشه شوی مخصوص داخل استفاده می شود که آب بر روی پد پاشش شده به گونه ای که اطراف را خیس نمی کند. دستگاه نماشوی علاوه بر تصفیه آب، دارای پمپ است که آب را تا ارتفاع زیادی پاشش می کند و باعث می شود بتوان در برخی مدل ها تا ارتفاع ۲۰ متری از سطح زمین را به راحتی شستشو نمود. لنس تلسکوپی نماشوی شستشوی نما تا ارتفاع های مختلف را برای فرد به راحتی میسر می کند.

 

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: