حذف رد لاستیک توسط شرکت خدماتی نظافتی

سطوح کف در تمامی فضا ها و اماکن به واسطه تردد بالای افراد یا خودرو ها مستعد انواع گوناگونی از آلودگی ها می باشند. یکی از عمده ترین آلودگی های موجود در اماکنی چون کارخانه ها و پارکینگ ها خطوط بر جای مانده از تردد خودرو ها می باشد.. ایجاد رد لاستیک بر روی سطوح کف و ماندگاری آنها نقش بسزایی در کاهش جلوه های بصری محیط دارد. عدم نظافت موثر و با کیفیت رد لاستیک بر جای مانده از خودرو های شخصی، عمومی و لیفتراک ها در فضای پارکینگ و کار خانه ها می تواند بازتابی از عدم توانایی سیستم مدیریتی باشد.

نظافت و حذف رد لاستیک ها از روی سطوح کف کارخانه ها و پارکینگ ها، با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد. این در حالیست که استفاده از شیوه های نوین و واگذاری چنین اموری به شرکت خدماتی نظافتی می تواند گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه برای شستشو و حذف رد لاستیک به جا مانده بر روی سطوح می باشد.

اهمیت واگذاری امور نظافت به شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتی و گامازولشرکت خدماتی نظافتی به منظور ارائه بالاترین کیفیت نظافتی همواره از دستگاه ها و افراد متخصص و آموزش دیده یهره می گیرد. انجام اصولی امور نظافتیف بدون آسیب رسانی به سطوح، تمامی آلودگی های انباشته را به نحو موثر و با کیفیت از روی سطوح جدا نموده و نظافت می نماید. استفاده از تجهیزات و شیوه های مناسب در نظافت موجب افزایش سرعت و کیفیت نظافت می گردد.

حذف رد لاستیک

شرکت خدماتی نظافتی با استفاده از شیوه های مناسب و مواد شوینده صنعتی عملیات شستشو و حذف رد لاستیک را در زمانی بسیار کوتاه و با کیفیت بالا انجام می دهد. از جمله مواد شوینده صنعتی قابل استفاده برای حذف رد لاستیک ها از روی سطوح کف می توان به ماده شوینده گامازول اشاره نمود.

ماده شوینده صنعتی گامازول

شرکت خدماتی نظافتی و حذف رد لاستیکگامازول یکی از شوینده های صنعتی و کاربردی برای شستشو و حذف موثر و با کیفیت آلاینده هایی چون رد لاستیک می باشد. این شوینده با داشتن سورفکتانت های غیر یونی، حلال های محلول در آب و دیگر افزودنی ها دارای pH خنثی بوده و برای از بین برن لایه های عمیق آلو.دگی از روی سطوح غیر قابل انحلال در آب، همانند اپوکسی، سیمان و سرامیک به کار می رود. توان بالای این شوینده در انحلال ذرات لاستیک چسبیده بر روی سطوح موجب حذف آنها شده و سطوحی تمیز و عاری از آلودگی بر جای می گذارد.

به منظور استفاده از گامازول در شستشو و حذف رد لاستیک ها،  بسته به حجم آلودگی موجود در محیط، مقدار مناسب از ماده شوینده گامازول را با آب رقیق نموده و بر روی سطوح کف اسپری می کنند. پس از اینکه تمام سطح مورد نظز آغشته به ماده شوینده گامازول شد، به منظور شستشو و حذف کامل آلاینده ها از داخل خلل و فرج کفپوش ها با استفاده از تجهیزاتی چون اسکرابر یا پولیشر تمامی سطح مورد نظر را برس می زنند.

مزایای استفاده از شرکت خدماتی در نظافت

حجم بالا و ماهیت آلاینده های موجود در محیط، نظافت و حذف آنها را با استفاده از شیوه های سنتی بسیار دشوار نموده است. استفاده از شیوه های متداول و مرسوم همیشگی در شستشو و نظافت رد لاستیک علاوه بر اینکه بسیار زمان بر می باشد به تعداد بالایی نیروی خدماتی نیز نیاز دارد. مسلما افزایش در تعداد نیروی خدماتی موجب تحمیل هزینه های گزافی بر دوش صاحبان و مدیران مجموعه ها می گردد. در چنین شرایطی واگذاری عملایت نظافت و حذف رد بر جای مانده از لاستیک ها به شرکت خدماتی نظافتی م یتواند نقش قابل ملاحظه ای در کاهش هزینه ها داشته باشد. شرکت خدمات نظافتی با استفاده از مواد شوینده تخصصی و دستگاه های مکانیزه ای چون اسکرابر و پولیشر عملیات شستشو و نظافت را در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه انجام داده و موجب کاهش هزینه ها می گردد.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: