نقش شرکت خدماتی نظافتی در شستشوی با کیفیت سطوح کف

سطوح کف به واسطه تردد بالای افراد یکی از الوده ترین بخش ها در هر ساختمانی می‌باشد. عدم توجه به آلودگی های نشست کرده بر روی سطوح و عدم شستشوی به موقع آلاینده ها نه تنها جلوه های بصری محیط را به میزان قابل ملاحظه ایی کاهش می دهد بلکه می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را نیز به کف پوش ها وارد نموده و در نهایت هزینه های گزاف تعمییر یا تعویض کف پوش ها را در پی داشته باشد. همچنین ماندگاری بلند مدت انواع آلاینده ها بر روی سطوح، محیط مناسبی برای رشد و تکثیر باکتری ها می‌باشد که با انتشار عوامل بیماری زا و کاهش استاندارد های بهداشتی لازم، می‌تواند موجبات بیماری افراد حاضر و شاغل در محیط را در پی داشته باشد. استفاده از شیوه های متداول و سنتی نظافت و شستشو اگر چه تا حدودی می‌تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف سازد اما توانایی لازم و کافی در از بین بردن موثر و با کیفیت آلاینده ها را نداشته و نمی‌تواند نیاز های نظافتی محیط را بر طرف نماید. شرکت خدماتی نظافتی به واسطه استفاده از تجهیزات مکانیزه ایی چون دستگاه های اسکرابر صنعتی یا کف شوی، نظافت موثر و با کیفیت را در زمانی کوتاه انجام می‌دهند.اساس عملکرد اسکرابر صنعتی

شرکت خدماتی نظافتی و اسکرابرشرکت خدماتی نظافتی به منظور شستشو و نظافت سطوح از دستگاه اسکرابر استفاده می نماید.اسکرابر یا کف شوی صنعتی دستگاهی مکانیزه برای شستشو و نظافت سطوح کف می‌باشد. اجزای اصلی دستگاه اسکرابر شامل سامانه برس زنی، مخازن آب تمیز و آب کثیف و سامانه مکش می باشد. اسکرابر ها با استفاده از سیستم برس زنی و پاشش آب تمامی آلودگی های چسبیده به سطوح را شستشو داده و نظافت نموده و در نهایت تمامی آب آلوده ناشی از شستشو توسط تی، موتور مکنده و خروطومی رابط به داخل مخزن آب کثیف منتقل می شود. همزمانی عملیات شستشو و خشک نمودن در اسکرابر ها موجب می شود که با یک عبور دستگاه از روی سطوح آلوده سطوحی تمیز، خشک و درخشان بر جای بماند. استفاده از سیستم برس زنی با بیرون کشیدن تمامی آلودگی های سفت و تثبیت شده از داخل شیار ها و خلل فرج کف پوش ها نقش بسزایی در ارتقا کیفیت نظافت ایفا می نماید.

ویژگی های دستگاه اسکرابر

شرکت خدماتی و استفاده از اسکرابراسکرابر ها یا کف شوی های صنعتی به واسطه تجهیز به مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف، همواره از پاشش آب تمیز برای شستشو استفاده نموده و از این رو مانع از انتشار آلودگی ها به سایر نقاط می شوند. بدنه این دستگاه ها به منظور مقاومت در شرایط سخت کاری از مواد مقاوم ساخته شده و استوانه های ضربه گیر و شاسی های فولادی از دستگاه در برابر ضربات احتمالی محافظت می نمایند. مخزازن این دستگاه ها به گونه ایی طراحی شده اند که کاملا در دسترس بوده و امکان شستشو و ضد عفونی آنها به راحتی امکان پذیر بوده و همین امر تاثیر بسزایی در افزایش کیفیت شستشو با این دستگاه ها دارد. همین ویژگی های کلیدی دلایل اصلی شرکت خدماتی نظافتی برای استفاده از اسکرابر در شستشوی کف می باشد.

نقش شرکت خدماتی نظافتی در نظافت

شرکت های خدماتیشرکت خدماتی نظافتی به صورت ویژه و تخصصی عملیات های مربوط به نظافت و شستشو را در مراکز بزرگ تجاری، مذهبی و صنعتی بر عهده داشته و با استفاده از نیرو های متخصص و آموزش دیده و با به کار گیری تجهیزات مکانیزه نظافتی چون دستگاه های اسکرابر نظافت موثر و با کیفیت را در زمانی بسیار کوتاه انجام می دهند. کاهش در هزینه های مربوط به بخش نظافت، ارتقا کیفیت شستشوی کف ، افزایش ایمنی محیط و کاهش در مصرف آب و مواد شوینده از مزایای واگذاری امور نظافتی مجموعه به شرکت خدماتی نظافتی می باشد. علاوه بر این واگذاری امور نظافتی به شرکت  خدماتی نظافتی گزینه مناسبی برای مجموعه هایی می باشد که بنا به هر دلیلی تمایل به صرف هزینه برای تهیه و خرید تجهیزات مکاینزه ایی چون اسکرابر ندارند.

 

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: