شستشوی استخر توسط شرکت خدماتی نظافتی

استخر ها به دلیل تردد زیاد و وجود آب، به صورت مداوم در معرض آلودگی هستند. سطح بهداشت در استخر ها از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورتی که بهداشت به طور کامل برقرار نشود، احتمال بروز بیماری ها و مشکلات در سطوح بسیار بالا می رود. به همین دلیل نظافت و شستشوی سطوح به طور دائمی در استخر ها امری ضروری می باشد. اما رفت و آمد زیاد و وجود آب در بخش های متفاوت استخر ها و مجتمع های آبی نظافت در این اماکن را دشوار می کند. می توان با سپردن عملیات نظافت استخر به شرکت خدماتی نظافتی که مجهز به دستگاه های نظافت صنعتی می باشد، می توان فرآیند شستشو و نظافت کامل در استخر ها را به سادگی انجام داد.

 

 

 

 

دستگاه های مناسب برای شستشوی استخر و مجتمع های آبی

شرکت خدماتی نظافتیاستفاده از تجهیزات نظافت صنعتی که توسط شرکت خدماتی نظافتی ارائه می شود، مزایای بسیاری برای کاربر های خدماتی و همچنین برای مدیران مجموعه های تفریحی آبی دارد. اما انتخاب درست دستگاه های نظافتی به انجام بهینه امور شستشوی استخر ها کمک می کند. به همین منظور اطلاعات دستگاه های نظافت صنعتی  مناسب برای شستشوی استخر ها به تفصیل بیان شده است.

 

 

 

 

واترجت صنعتی

شرکت خدماتی نظافتیاز کاربردی ترین دستگاه های نظافت صنعتی که توسط شرکت خدماتی نظافتی ارائه می شود واترجت می باشد. واترجت صنعتی دستگاهی است که قابلیت پاشش آب با فشار های بسیار بالا را دارد. به همین ترتیب می توان سطوح استخر را به سادگی پس از اتمام سانس شنا شستشو داد. به همین ترتیب همه آلودگی ها با فشار آب از بطن سطوح استخر خارج شده و سطحی پاکیزه ارائه می شود. علاوه بر این می توان از کارواش دستی در شستشوی دوش ها، اتاق رختکن و دیگر بخش های استخر استفاده نمود.

 

 

 

پولیشر

شرکت خدماتی نظافتیدستگاه پولیشر در اماکنی که نیاز به مکش آب نمی باشد در جایگزینی اسکرابر به منظور شستشوی سطوح کف به کار می رود. همچنین می توان با استفاده از دستگاه پولیشر صنعتی سطوح بیرونی استخر را  جلادهی کرد. به همین ترتیب کاربران شرکت خدماتی نظافتی قادر هستند که سطوح هموار کف در داخل و بیرون استخر را با استفاده از پولیشر شستشو و جلادهی کنند.

 

 

 

اسکرابر چند منظوره

شرکت خدماتی نظافتیکاربردی ترین و رایج ترین دستگاهی که در شستشوی سطوح استخر توسط شرکت خدماتی نظافتی استفاده می شود، دستگاه موتور اسکرابر یا همان اسکرابر چند منظوره دستی می باشد. این دستگاه به صورت دستی و با بهترین قابلیت انعطاف، قادر است همه سطوح لبه های استخر و لابلای کاشی های استخر ها را شستشو دهد. همچنین از دستگاه اسکرابر چند منظوره می توان به منظور سهولت در شستشوی پله ها به صورت موثر استفاده نمود. اسکرابر چند منظوره از جمله محبوب ترین دستگاه هایی است که توسط شرکت خدماتی نظافتی  که مجهز به دستگاه های نظافت صنعتی می باشد ارائه می شود.

 

 

 

مزایای شستشوی استخر توسط شرکت خدماتی نظافتی

شرکت خدماتی نظافتیکارکنان خبره شرکت توان کاران الوند خدمات پیشرفته شستشوی استخر را با استفاده از بهترین تجهیزات نظافت صنعتی ارائه می دهند. دستگاه های با کیفیت و کارکنان با تجربه و حرفه ای، موجب کاهش هزینه ها و آسان شدن نظافت استخر می شوند. همچنین از مزایایی که استفاده از دستگاه های نظافت صنعتی به همراه دارد می توان به کاهش مصرف آب و مواد شوینده و کاهش آسیب به محیط زیست اشاره کرد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: