نظافت بهینه مراکز تجاری

امروزه کاربرد فروشگاه ها و مراکز تجاری بزرگ وسعت پیدا کرده است و تعداد زیادی از مجتمع های تجاری در سطح شهر ساخته شده است. نظافت و شستشوی این مراکز با توجه به وسعت بالا و میزان رفت و آمد بسیار زیاد، به روش های سنتی و دستی سخت و زمان بر خواهد بود. از این رو، کمک گرفتن از یک شرکت خدماتی نظافتی در انجام امور شستشو و نظافت مجتمع های تجاری کاملا مفید و کارآمد می باشد. این شرکت ها به همراه تجهیزات و ماشین آلات مکانیزه مدرن نظافتی و نیروی باتجربه و متخصص در امور نظافت می تواند نتیجه ای مطلوب را در شستشوی یک مجتمع تجاری رقم بزند.

 

نظافت و شستشوی کف و سطوح زمین

شستشوی کفیکی از اصلی ترین نقاطی که در معرض آلودگی و کثیفی قرار دارد، سطوح کف در مجتمع های تجاری می باشد که به سبب رفت و آمد زیاد و آلاینده های کف کفش ها ایجاد می شود. شستشوی زمین به کمک تی و سطل و روش های سنتی وقت گیر است و در نهایت نتیجه ایده آل را به همراه ندارد. به همین منظور، شرکت خدماتی نظافتی استفاده از دستگاه اسکرابر یا زمین شور را پیشنهاد می کند. این دستگاه مجهز به برس و تی مکش می باشد و می تواند همزمان با شستشوی کف ، آب کثیف باقی مانده بر روی کف را جمع آوری نماید.

 

راهکار شرکت خدماتی نظافتی برای پارکینگ

نظافت پارکینگپارکینگ ها به سبب رفت و آمد خودروها در معرض گرد و خاک و آلاینده های ریز و درشتی است که به همراه بدنه خودرو یا لاستیک ها به داخل وارد می شوند. فضای پارکینگ های طبقاتی مجتمع های تجاری را نمی توان به وسیله جاروهای دستی و خاک انداز نظافت نمود از همین رو، راهکار شرکت خدماتی نظافتی برای این بخش، استفاده از دستگاه سوییپر می باشد. این دستگاه مجهز به دو برس می باشد که گرد و خاک و آلاینده های سطح را به سمت مخزن دستگاه هدایت می کند. همچنین، در برخی مدل ها از یک سامانه مکش برای هدایت بهتر زباله ها به مخزن استفاده شده است.

 

نظافت اتاق های اداری

ترولی نظافتیدر مجتمع های بزرگ تجاری بخشی از ساختمان متعلق به واحد های اداری می باشد. برای نظافت این واحدها نیازی به دستگاه های مکانیزه کاملا هوشمند نیست و می توان به کمک ابزار نظافتی مناسب نتیجه ای کارآمد را بدست آورد. شرکت خدماتی نظافتی برای انجام نظافت روزمره در واحدهای اداری مجتمع تجاری استفاده از ترولی را پیشنهاد می دهد. ترولی نظافتی یک ابزار کارآمد جهت نظافت بهینه در محیط های وسیع می باشد. این ابزار نظافتی می تواند مجموعه ای از ابزارهای نظافتی را به همراه حمل کند و از اتلاف زمان جلوگیری می کند.

 

شستشوی نمای مجتمع

شرکت خدماتی نظافتینمای بیرون ساختمان مانند ویترین فروشگاه باید چشم نواز و زیبا باشد تا مشتری را به سمت مجتمع تجاری جلب نماید. ساختمان هایی که در شهرهای پرجمعیت و شلوغ قرار دارند معمولا به سرعت آلوده شده و سطح نمای آن ها با چربی و دوده انباشته خواهد شد. راهکار شرکت نظافتی خدماتی به منظور رفع این مشکل، استفاده از دستگاه کارواش صنعتی یا نماشوی ها می باشد. دستگاه واترجت صنعتی با کمک پاشش پرفشار آب می تواند آلاینده های انباشته بر روی سطوح را جدا نموده و سطح را تمیز نماید. نماشوی ها توانایی شستشو و نظافت در ارتفاعات را دارند و می توانند آب را تا ارتفاع های بلند نیز پمپاژ نمایند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: