شستشوی آسان فرش، موکت و مبلمان

با نزدیک شدن به روزهای آخر سال و فرا رسیدن نوروز، نظافت و شستشوی مبلمان، فرش ها و دیوار ها یکی از اصلی ترین دغدغه های خانواده می باشد. با توجه به مشغله بالای افراد و کمبود زمان، استفاده از شیوه های سنتی و دستی نظافت بسیار دشوار و زمان بر می باشد. ر چنین شرایطی استفاده از شیوه های نوین و به کار گیری تجهیزات مکانیزه و صنعتی نظافت می تواند گزینه ای راه گشا و موثر در فرایند خانه تکانی می باشد. پیشنهاد شرکت خدماتی نظافتی برای شستشو و نظافت موثر و با کیفیت مبلمان و فرش ها استفاده از دستگاه فرش و موکت شوی و دستگاه مبل شوی می باشد.

 

شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها

شرکت خدماتی نظافتی و شستشوی فرش و موکتاز دیر باز تا کنون فرش و موکت جایگاه ویژه ای در زندگی و دکوراسیون داخلی داشته است. فرش ها و موکت ها نیز همانند دیگر وسایل به کار رفته در داخل خانه ها با گذشت زمان چرک و کثیف شده و جلوه و زیبایی منازل را تحت تاثیر قرار دهند. با نزدیک شدن به ایام پایانی سال و شروع خانه تکانی فرصت مغتنم و مناسبی برای شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها ایجاد می شود. اما با توجه به ابعاد بزرگ فرش و موکت استفاده از شیوه های سنتی و دستی برای شستشو و نظافت فرش ها و موکت ها بسیار دشوار و زمان بر می باشد. در چنین شرایطی شرکت خدماتی نظافتی استفاده از دستگاه های مکانیزه ای می باشد که به شکل خاص و تخصصی برای شستشوی فرش و موکت طراحی شده است را  پیشنهاد می کند.

 

اساس عملکرد دستگاه فرش و موکت شوی

شرکت خدماتی و دستگاه فرش شویدستگاه فرش و موکت شوی دستگاهی کاربردی برای شستشوی فرش و موکت می باشد که به واسطه استفاده از سامانه های کاملا مکانیزه عملکرد شستشو و نظافت را در زمانی بسیار کوتاه و با کیفیتی مطلوب انجام می دهد. دستگاه های فرش و موکت شوی به منظور شستشوی با کیفیت فرش و موکت مجهز به سیستم پاشش آب و مواد شوینده، برس غلطکی، مخازن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف و همچنین سامانه مکش می باشند. الیاف برس این دستگاه با نفوذ در بین الیاف فرش و موکت تمامی آلاینده ها را شستشو داده و نظافت می نمایند.

 

 

شستشوی مبل و صندلی

شرکت خدماتی نظافتیشستشو و نظافت مبلمان و صندلی ها از دیگر کار های دشوار و زمان بر در فرایند خانه تکانی می باشد که به واسطه نوع و مدل امکان شستشو و نظافت آنها با استفاده از شیوه های سنتی امکان پذیر نمی باشد. پیشنهاد شرکت خدماتی نظافتی برای حذف موثر و با کیفیت آلاینده ها از روی سطوح صندلی و مبلمان، استفاده از دستگاه مبل شوی می باشد.

 

 

اساس عملکرد دستگاه های مبل شوی

شرکت خدماتی نظافتیدستگاه های مبل شوی به منظور شستشو و نظافت با کیفیت و موثر سطوح مبلمان مجهز به دو مخزن مجزا برای آب تمیز و آب کثیف می باشند. این دستگاه ها با پاشش فوم تمامی لکه ها و آلاینده ها را از روی سطوح جدا می نمایند. در نهایت با مکش کامل فوم و آلودگی ها، سطوحی تمیز  تقریبا خشک بر جای می ماند.

 

 

 

مزایای استفاده از دستگاه های مکانیزه در خانه تکانی

شرکت خدماتی نظافتیکاهش در زمان لازم برای خانه تکانی و نظافت یکی از بزرگ ترین ویژگی های استفاده از دستگاه های مکانیزه در نظافت می باشد. علاوه براین کاهش در زمان لازم برای خشک شدن نیز از دیگر ویژگی های نظافت با تجهیزات مکانیزه می باشد. علاوه بر این ارتقا کیفیت نظافت و کاهش در مصرف منابع نیز از دیگر ویژگی های استفاده از سامانه های مکانیزه نظافتی می باشد.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: