راهکارهایی برای نظافت آشپزخانه منزل

شستشو و نظافت آشپزخانه پس از یک روز پر مشغله کاری دشوار و زمان گیر است که در صورت تعویق در زمان آن، انباشته ای از کار به وجود می آید. پیشنهاد شرکت خدماتی نظافتی جهت نظافت و شستشوی بهینه و با کیفیت در محیط آشپزخانه منزل به کارگیری راهکارهای کاربردی و موثر می باشد. این راهکارها در عین کارآمد بودن با کمترین هزینه نیز قابل تهیه است. هدف این راه حل ها سهولت در نظافت و افزایش سرعت شستشو می باشد که در ادامه این مقاله به معرفی برخی از این راهکارهای کاربردی پرداخته می شود.

 

نظافت و شستشو به صورت همزمان

شرکت خدماتی نظافتییکی از راحت ترین کارها برای افزایش سرعت در نظافت آشپزخانه، انجام امور نظافتی همزمان با باقی کارها است. شرکت خدماتی نظافتی در این زمینه پیشنهاد می کند تا شستشوی ظروف و ادوات آشپزی پس از آماده سازی مواد اولیه و در حین پخت غذا انجام گردد. همچنین، پیشنهاد می گردد تا عملیات نظافت توسط دستمال های میکروفایبر صورت گیرد تا بهترین نتیجه حاصل گردد. این دستمال ها می توانند چند برابر وزن خود آب را جذب کنند و لکه بر روی سطوح باقی نمی گذارند. نظافت همزمان کمک می کند تا از رشد آلاینده های موقتی جلوگیری شود.

 

نظافت مداوم وسایل آشپزخانه

نظافت آشپزخانهمحیط آشپزخانه به دلیل آن که در معرض  مواد غذایی مختلف و فرایند های پخت و پز می باشد، معمولا دچار چربی و گرد و خاک می شوند. راهکار شرکت خدماتی نظافتی برای نظافت وسایل آشپزخانه استفاده از دستمال های میکروفایبر می باشد. این دستمال ها مناسب انواع سطوح می باشند و می توان از این ابزار نظافتی در شستشوی کابینت، طبقات، یخچال و غیره استفاده نمود. اجاق گاز یکی از اصلی ترین وسیله های است که توسط چربی ناشی از غذا آلوده می شود و می تواند به کمک دستمال میکروفایبر و مواد شوینده خاص، بهترین نتیجه را کسب نمود.

 

راهکار شرکت خدماتی نظافتی برای شستشوی کف

شستشوی کفسطوح کف آشپزخانه به دلیل رفت و آمد بالا و منافذ زیر کابینت ها در معرض گرد و خاک و آلاینده های ریز و درشت خواهد بود. شرکت خدماتی نظافتی به منظور شستشوی کف و نظافت بهینه، استفاده از ترولی به همراه تی شستشو را پیشنهاد می نماید. ترولی نظافتی کاربردهای بسیاری برای شستشو و نظافت محیط های خانگی و عمومی دارد. ترولی مجهز به مخزن آب تمیز و کثیف می باشد و جایگاه مناسب برای لوازم جانبی نظافتی در آن تعبیه شده است. در آشپزخانه های وسیع می توان از دستگاه اسکرابر دستی برای انجام نظافت سطوح کف استفاده نمود.

 

نظافت و جمع آوری ذرات ریز

نظافت ذرات ریز آشپزخانهآشپزخانه ها مملو از مواد غذایی گوناگون می باشند که برخی از این مواد بسیار ریز هستند. تعامل و استفاده از این مواد غذایی به مرور زمان منجر به پخش شدن و در نتیجه آلوده شدن محیط می گردد. جمع آوری این ذرات مانند پودر، آرد، شکر و نمک از سطوح مختلف بسیار دشوار و زمان گیر است. به همین منظور شرکت خدماتی نظافتی استفاده از جاروبرقی تجاری را برای جمع آوری بهینه و با کیفیت سطوح پیشنهاد می نماید. جاروبرقی تجاری مجهز به موتور قدرت مند است که می تواند آب و مواد جامد ریز و درشت را از سطح زمین جمع آوری کند.

دیدگاه کاربران

نام (الزامی):
ایمیل:
ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد
وب سایت:
نظر شما: